Szybka reakcja: Raptors 96, Cavaliers 104

b +

P. Siakam41 minut, 24 punkty, 4 REB, 4 AST, 1 STL, 8-22 FG, 1-4 3FG, 7-13 stóp, 1 BLK, 0 TO, -1 +/-

Wysoka wydajność ładowania naprawdę imponowała w wielu lokalizacjach. Tyle uwagi, tyle straconych okazji przez jego kolegów z drużyny. Ale trzeba być lepszym w pracy charytatywnej. płaska zewnętrzna. Nie zazdroszczę pozycji, którą gra i przegrywa. Był w pierwszej piątce pod względem podwójnej częstotliwości i należałoby założyć, że podwoił się bardziej niż jakikolwiek inny gracz w NBA w ciągu ostatniego półtora tygodnia.

a-

Jim Boucher36 minut, 21 punktów, 7 reb, 1 AST, 3 STL, 8-13 FG, 3-5 3FG, 2-2 stopy, 1 BLK, 1 TO, +6 +/-

O co mogłeś prosić więcej? Grupa opłaciła się w obronie, gdy zdobył przechwyty i zmienił kilka strzałów na krawędzi. Zadał zespołowi bardzo potrzebny cios. Zrobił swoją część.

a-

Q Barnes42 minuty, 19 punktów, 12 REB, 6 AST, 3 STL, 8-14 FG, 0-2 3FG, 3-6 FT, 0 BLK, 0 TO, -2 +/-

Mnóstwo naprawdę imponujących wiader izolacji przeciwko jego rekrutującemu przeciwnikowi: Evanowi Mobleyowi. Popisał się też kilkoma dobrymi odczytami na otwartym korcie i zaopatrzył swoich kolegów z drużyny w wiadra. Trochę pop w obronie, dużo w ataku. Dobry mecz od młodego chłopaka.

b +

K. Brzoza26 minut, 5 punktów, 8 REB, 3 AST, 2 STL, 2-6 FG, 0-0 3FG, 1-1 FT, 1 BLK, 1 TO, +20 +/-

Jego najlepsza gra defensywna od dłuższego czasu, a dzięki dwóm lepszym występom strzeleckim, jego krótkie podania działały jeszcze lepiej. To był naprawdę zachęcający odcinek od niego, nawet jeśli nie był zaskakujący.

b

Trent Jr.38 minut, 19 punktów, 3 REB, 1 AST, 2 STL, 7-19 FG, 2-8 3FG, 3-4 stopy, 0 BLK, 3 TO, +6 +/-

READ  Jays przegrywa z Rays-Bluebird Panther

W miejscu podobnym do Siakamu, choć nie tak surowym. Jest proszony o stworzenie więcej niż może, a ty musisz po prostu pogodzić się z rezultatem. Powinien jednak trafić więcej skoczków C&S. Nadal dużo czasu przesadza w obronie, ale tak było przez cały rok.

F

T-młoda14 minut, 0 punktów, 4 REB, 0 AST, 0 STL, 0-4 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, -17 +/-

Dmuchane króliczki i dmuchani rowerzyści. nie mogę załapać.

C

P. Uchiwa21 minut, 8 punktów, 6 powtórzeń, 0 AST, 2 STL, 4-10 FG, 0-1 3 FG, 0-0 FT, 0 czarnych, 1 cal, -28 +/-

Ciężka gra dla niego, ale szczerze mówiąc lubię ofensywny pop. Kiedy drużyna nie miała dokąd pójść, a gracze siedzieli przy 0-3 i 1-5 poza boiskiem, trafienie Ochiwy 4-10 strzałami to dobra rzecz. Obrona była frustrująca, co nie zdarza się często, ale to naprawi.

w tym

Wai Watanabe4 minuty, 0 punktów, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 0-1 FG, 0-1 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -6 +/-

Zostałem trafiony.

w tym

D. Pantone9 minut, 0 punktów, 1 REB, 2 AST, 0 STL, 0-2 FG, 0-1 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -9 +/-

Klasyczne ostatnio wykonanie pantone. Ma to związek z tym, jak niechlujne są jego formacje i nigdy nie wiadomo, czy znajdzie to odzwierciedlenie w liczbie punktów na klatce piersiowej.

w tym

S. Mykhailiuk3 minuty, 0 punktów, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 0-3 FG, 0-2 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -6 +/-

chybione strzały. Trudne przedstawienie.

w tym

a. strumyki5 minut, 0 punktów, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -3 +/-