Szybka reakcja: Raptors 115, Pistons 111

B-

O. Anunob37 minut, 19 punktów, 7 REB, 3 AST, 0 STL, 6-19 FG, 1-6 3FG, 6-7 Ft, 2 BLK, 3 TO, 1 +/-

Nazwij to grą filtrującą DPOY z prawem średnich. Po absolutnym podgrzaniu przez ostatnie sześć meczów, tego wieczoru OG wraca na ziemię w bardzo nieznaczny sposób. Rozpoczęcie ataku zajęło mu trochę czasu i wcześnie dużo dryblował, ale jego doskonałe widzenie pola i elitarna obrona piłki uratowały grę poniżej średniej według jego standardów. Ale gorące cholerstwo, w którym się zanurzył, było złe.

c +

O Porter Jr.12 minut, 0 pkt, 1 REB, 0 AST, 0 STL, 0-2 FG, 0-1 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, 3 +/-

Porter był dziś aktywny, z konieczności. Chociaż zwykle można znaleźć ciasnego skrzydłowego na obwodzie, nie odgadłbyś go po sposobie, w jaki ustawia się na obrońcach w celu zbiórki. Jego strzał nie padł, ale pomógł swoim zespołom w inny sposób. Opuścił drugą połowę z powodu kontuzji stopy.

b +

Tae Young26 minut, 6 punktów, 6 RIB, 4 AST, 2 STL, 2-4 FG, 0-1 3FG, 2-2 ft, 1 BLK, 0 do, 5 +/-

Thad Young wniósł dziś doskonałą presję na piłkę. W tym meczu Raptors szybko i często wychodzili na zakręty, a Thad ściga obrońców i sprawia, że ​​czują się niekomfortowo. Chciał szybko strzelić bramkę i dobrze odbijał piłkę. Dobre minuty z jego strony.

B

S. Barnesa34 min, 8 pt, 5 powtórzeń, 4 ast, 1 stl, 4-9 pf, 0-1 3 pg, 0-0 ft, 1 czarny, 3 do, 1 +/-

Ponieważ kilku kolegów z drużyny szukało swoich strzałów, Barnes nie czuł potrzeby forsowania tego dzisiejszego wieczoru w ataku. Ale zrozumiał, jak bardzo był zamknięty w D Pistons i wykorzystał to na swoją korzyść, wzywając pomocy i kopiąc go, człowieku. Jego agresywna obrona przy piłce, instynkt wypełniania otwartych przestrzeni i biegi krawędziowe odegrały bardzo ważną rolę dla Raptors.

READ  Fani piłki nożnej, przygotujcie się do świętowania! Kanada może wygrać u siebie w Pucharze Świata w niedzielę

+

D. Pantone25 minut, 27 punktów, 4 REB, 4 AST, 3 STL, 9-16 FG, 3-7 3FG, 6-6 FT, 2 BLK, 2 TO, 0 +/-

Danalo Bantona! W swoim pierwszym starcie sezonu Banton wyglądał tak samo komfortowo, jak przez cały rok. Najlepiej Rexdale wykorzystywał swoje tempo i długość na swoją korzyść, atakując obrońców z dala od dryblingu i prowadząc szybką przerwę między uderzeniami z zewnątrz. Miał kilka błędnych podań, ale był tam dla swojej drużyny, kiedy potrzebowali go późno. Był dziś najlepszym piłkarzem na ziemi. To z pewnością najbardziej kompletna gra, jaką widzieliśmy, jak grał w NBA.

a

Jima Bouchera31 minut, 20 punktów, 4 REB, 1 AST, 1 STL, 7-12 FG, 1-3 3FG, 5-5 FT, 0 BLK, 1 TO, -3 +/-

Gdybym miał opisać dzisiejszą sztukę Bouchera jednym słowem? odprężający. Pochodzący z Montrealu wykonał potężne, ukierunkowane ruchy na obręcz i z łatwością zrzucił tę katapultę. Wyczerpany Raptors potrzebował ławki, aby się podnieść, a Boucher poprowadził ofensywę w tym wysiłku, niemal natychmiast zaznaczając swój ślad w grze. Doskonały i efektywny wieczór dla Slim Duck w Motor City. Musisz dać mu jego kwiaty.

B

zły. Koloko17 minut, 8 punktów, 2 REB, 1 AST, 0 STL, 2-2 FG, 0-0 3FG, 4-4 FT, 1 CZK, 1 DO, 2 +/-

Wieża wykorzystała szanse, jakie dała mu dzisiejszego wieczoru. Ale nadal wygląda na to, że zostawia coś na stole, co, jak masz nadzieję, poprawi się wraz z doświadczeniem (i czasem spędzonym w siłowni). Ale niech to szlag, szkoda, że ​​nie możemy stłumić spoistości Jalena Doreena i dać ją Koloko. Czy to nie byłoby zabawne?

a

Matka. korek15 minut, 12 punktów, 3 REB, 4 AST, 0 STL, 3-6 FG, 2-4 3FG, 4-4 FT, 0 BLK, 2 TO, 8 +/-

W momencie, gdy Flynn wszedł do gry, chciał strzelić gola. W nocy, w której Toronto straciło 4 zmieniających się graczy, ciągła presja Flynna na obronę otworzyła możliwości dla innych graczy. Świetne agresywne minuty w jego wykonaniu w tej grze.

READ  Steve Phillips Guerrero wstaje, gdy Bullpen Blue Jays eksploduje

a-

J. Hernangomez24 min, 9 pkt, 6 powtórzeń, 3 ast, 0 STL, 4-8 pf, 1-3 3 pg, 0-0 ft, 0 czarny, 2 do, 11 +/-

Pomiędzy próbami powstrzymania Jalena Durena i wyłączeniem prasy miotaczy na noc, Juancho miał pełne ręce roboty. Pomimo całego biegania, które wykonywał na D, Bo Cruz miał dziś duży udział w wejściu z ławki. Trafił kilka trójek, dodatkowe podanie i walczył o kilka zbiórek, gdy jego drużyna ich potrzebowała. Klasyczny występ człowieka kleju.

b +

J. Dowtin Jr.15 minut, 4 punkty, 4 REB, 2 AST, 0 STL, 2-3 FG, 0-1 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 1 TO, -5 +/-

Nowicjusz wszedł do gry z pewnym sprytem. Od wcinania się w otwartą przestrzeń podczas ataku, szukania dryblingu i spalenia obrońców swoją szybkością, wyglądał, jakby tam należał. Ale jedyna gra, którą zapamiętamy z Dowtin Jr. W tej grze jego zwycięski mecz obronny obejmował Jadena Iveya po drugim posiadaniu piłki przez Pistons. Jeśli nie krzyczałeś podczas tego do telewizora, nie wiem, co ci powiedzieć.

firma

K. Brzoza04 min, 2 punkty, 0 REB, 1 AST, 0 STL, 1-1 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, -3 +/-

Wspaniale jest mieć go z powrotem w składzie po nieobecności w wielu meczach.

a

nick pielęgniarka

W stylu anty-ścieżkowym, 10 facetów grało dzisiaj z Rappersami przez ponad 15 minut. Raptory były rozproszone rzadko, a pielęgniarz przez całą noc żonglował w dziwnych formacjach, aż znalazł jednego, który utknął później w trzeciej kwarcie. Doskonałe szkolenie zawodowe NN. Tak się robi lemoniadę, kochanie.