Steve Phillips Guerrero wstaje, gdy Bullpen Blue Jays eksploduje

Vladimir Guerrero Jr. zostaje najlepszym graczem w pierwszej połowie. Zostało to powiązane z osiągnięciem szczytu MLS pod względem średniej mrugnięcia (0,342), najpierw w OBP (0,444) i najpierw pod względem procentu spowolnienia (0,675). Prowadzi AL w home runach (22) i RBI (56) i zremisował po raz drugi w biegach i zdobył (51). Jego dyscyplina w arkuszach naprawdę się poprawiła, ponieważ jego tempo pościgów – wyprowadzanie kortów ze strefy strajków – wynosi zaledwie 20,9 procent w porównaniu do średniej MLB wynoszącej 28,4 procent. Szedł (41 razy) tyle, ile szedł (45).

Guerrero został szczególnie ulepszony na grzejnikach w tym sezonie, osiągając 0,392 na kiju kończącym się szybką piłką. W zeszłym sezonie na tym samym boisku osiągnął przyzwoite 0,2282. Jego współczynnik trafień w złamane piłki (.301) jest elitarny. Do tej pory osiągnął tylko 0,200 wymiany, co oznacza, że ​​​​prawdopodobnie wkrótce dostanie dużą dawkę.

Kąt startu był gorącym tematem wokół Guerrero, ponieważ do tej pory był poniżej średniej ligowej w swoich swingach. Średni kąt startu w lidze to 19 stopni, a Guerrero to 7,4 stopnia, w porównaniu z 4,6 stopnia w zeszłym sezonie. Ale w domu Guerrero ma średnio 24,7 stopnia pod kątem startu z zakresem od 17 do 36 stopni. Jego zdolność do wystrzelenia piłki baseballowej w czuły punkt kija wzrosła z 56 do 93 procent.

Skutecznie dokonał wszelkich niezbędnych korekt, aby osiągnąć średnią i siłę przy zachowaniu doskonałej dyscypliny deski. Wciąż utrzymuje strajk z linii poleceń, ale rozumie, że na niektórych stadionach pod pewnymi względami może liczyć na rozpoczęcie meczu baseballowego. W tym sezonie nie zrezygnował z zakładu z powodu braku koncentracji lub złego planu. Nigdy nie wydaje się zagubiony w obrazie.

Muszę przyznać, że nie widziałem, by wszystkie te poprawki wykonywał tak szybko, zwłaszcza nie będąc w stanie zapewnić odpowiedniego kąta startu, przy jednoczesnym zachowaniu płaskiego podejścia. To zdumiewające, jak mądrym pałkarzem jest w tak młodym wieku.

Dowiedział się tego, co musiał wiedzieć. Bitwa od tego momentu to konserwacja. Plany kołysania i uderzania mogą przychodzić i odchodzić dla hitterów. Najlepiej trzymać go i nie puszczać. Kiedy oglądałem Guerrero grającego w Triple-A Buffalo w 2018 roku, bardzo mi to przypomniało Manny Ramirez. Znowu widzę tego hitlera.

Derby w Denverدن

Wbudowany obraz

Guerrero zasugerował, że może wziąć udział w Home Run Derby podczas meczu gwiazd w Denver w połowie lipca. Na Cleveland Derby w 2019 roku dał taki pokaz, że trudno oprzeć się zemście w 2021 roku.

READ  Blue Jays na czele z 3 debiutantami w grze MLB All-Star

Mimo to historia pokazała, że ​​po przerwie All-Star uczestnicy mogą spaść w produkcji siły, czego żaden zespół nie chciałby. Jako dyrektor generalny chciałem, aby gwiazdy brały udział w derbach dla dobra gry – nie tylko moje gwiazdy. Przyznaję, że nie chciałem, aby możliwość wpłynięcia negatywnie na moich graczy po tym, jak zobaczyłem, jak przytrafiło się to tak wielu uczestnikom. Ale od tego czasu ponownie rozważyłem i wierzę, że ryzyko jest warte nagrody.

Uroczystości All-Star są okazją do podkreślenia gry w sposób, który ma kluczowe znaczenie dla rozwoju tego sportu. Pokazywanie największych i najlepszych gwiazd ma kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia nowych fanów. Na dłuższą metę jest lepiej dla wszystkich – nawet jeśli moja drużyna trochę cierpi.

Spekuluje się, że Fernando Tates Jr., Ronald Acuna Jr. i Guerrero wezmą udział w tym roku. Byłoby lepiej, gdyby Juan Soto Zgodził się również konkurować. Możemy podzielić się wszystkimi małymi gwiazdami gry. Można mieć nadzieję.

Nieszczęście niebieskich sójek

Wbudowany obraz

Blue Jays przegrali osiem z 12 meczów, a duża część ich walki to mecz Bulls.

Jordan Romano jest jedynym relaksatorem, któremu Charlie Montoyo może teraz zaufać. Nietrudno zrozumieć, dlaczego, ponieważ Jays ma na swojej liście przebojów osiem przemienników. Pióro zostanie wzmocnione dzięki rewitalizacji Patricka Murphy’ego w czwartek po skręceniu stawu AC w ​​ramieniu. Mamy nadzieję, że od razu może to być opóźniona, wysoka dźwignia.

Jays nie może tracić czasu na szukanie odpowiedzi, ponieważ spadła na czwarte miejsce w AL East, 8,5 gemów za pierwszym miejscem Tampa Bay Rays i 5,5 gemów z drugiej pozycji Wild Card. Nie czas na panikę, ale jeśli Sójki nie rozwiążą swoich problemów wkrótce, to zrobią.

Dyrektor Generalny Ross Atkins będzie musiał zacząć amortyzować linie telefoniczne. Baltimore, Kansas City, Detroit, Teksas, Miami, Pittsburgh, Kolorado i Arizona są na zewnątrz i powinieneś zacząć słuchać pomysłów biznesowych.

Jays musi uderzyć wcześnie. Nie czekaj na powstanie rynku. Nie mogą sobie pozwolić na czekanie do końca lipca na idealną ofertę, ponieważ do tego czasu mogą odpaść z wyścigu. Wybierz odpowiednich strzelców i idź po ich, mam na myśli „ich”. Potrzeba trochę środków przeciwbólowych, powrotu Juliana Meriwethera i przynajmniej jeszcze jednej odpowiedzi w środku lub na zewnątrz, aby zgodzić się z Romano.

READ  Shapovalov wygrywa ekscytujący 5-setowy mecz i ustawia Wimbledon w półfinale z Djokoviciem

Na pewno spróbuję Nate Pearson W potrójnym A. Przenieś go do Bullpen i zobacz, jak radzi sobie z obrotem i użytkowaniem. Przynajmniej będziesz chronić obciążenie pracą jego ról i sprawić, że będzie agresywny w strefie strajku z nastawieniem zbawiciela. Zawsze można go rozciągnąć w razie potrzeby lub później.

Pluć nasiona

Wbudowany obraz

Ross rozrostekprzeprosiny Joe Panika Jego koledzy z drużyny byli dobrzy, podobnie jak jego wygląd Bannick. To był niezwykły powrót do zdrowia dla Striplinga, który złamał jedną z pierwszych zasad, których młodzi ludzie uczą się, zapisując się do gry zawodowo: nigdy nie pokazuj się jako kolega z drużyny.

Baseball to trudna gra, która znajduje sposób na upokorzenie nawet najlepszych graczy. Nikt nigdy nie był doskonały jako zawodnik. Gdy gracz myśli o skrytykowaniu swojego kolegi z drużyny, musi się zatrzymać i pamiętać, że to on w pewnym momencie popełni błąd.

To długi sezon i każdy będzie w pewnym momencie samolubny. Gracze mogą szaleć, że nie grają lub zostaną trafieni w wielkim momencie. Łagodzi uczucie przedawkowania lub niedostatecznego wykorzystania. Zawodnik był zawiedziony po rozegraniu meczu 0-4 z trzema uderzeniami i depresją, mimo że drużyna wygrała. Inicjujący łucznik może być zły, ponieważ Zbawiciel pozwolił swoim odziedziczonym biegaczom zdobywać punkty. Kierownik jest zły, że recepcja nie umieściła go na liście. Dostajesz punkt. Niektóre z tych sytuacji są napotykane i należy je przeprosić, podczas gdy inne są ignorowane i ignorowane.

Sposób, w jaki zespół radzi sobie z samolubnymi chwilami i uwalnianie się od urazy, odgrywa rolę w rozwijaniu tego, co nazywamy „harmonią” w zespole. Momenty takie jak upadek Striplinga w środową noc rozdzielą drużynę lub zbliżą ich do siebie.

– Strzelcy w grze narzekają, że MLB zdecydowało się rozpocząć monitorowanie używania obcych substancji w trakcie sezonu, a nie później. Oczywiście że są. Ale tak naprawdę strzelcy mówią, że chcą pozwolić im oszukiwać do końca roku.

uruchom słoik promieni Tyler Glasno Podczas ostatniego startu doznał kontuzji ramienia i obwinił Banninga o krem ​​​​do opalania i kalafonię jako swój wybór na dodatkowy uchwyt. Powiedział, że ta zmiana zasad kosztowała go szansę na zostanie All-Star, a może nawet wygranie nagrody Cy Young. Ale nie przyznaje, że gdyby osiągnął te kamienie milowe, to częściowo dlatego, że łamał zasady.

READ  Molson i Kendane muszą podjąć ukierunkowane działania, aby naprawić szkody wyrządzone w obsłudze Mailloux

Początek Red Sox Garrett Richards Dał sporo kontroli i zdecydował się nie rzucać samotną piłką podczas ostatniego startu, ponieważ nie mógł użyć swojej ulubionej obcej substancji. Wygrał cztery rundy, pozwalając na sześć przejazdów.

Im więcej transakcji zrobią strzelcy, tym większa będzie transakcja. Mentalna i emocjonalna część nieużywania obcej substancji jest większa lub większa niż efekty fizyczne. Zapytaj Blue Jays. Początek Yankee Gerrit Cole W środę wieczorem wygrywał w ośmiu rundach akcji. Dozwolone były tylko dwa przejazdy na cztery trafienia i cztery trafienia. Nadal strzela szybką piłką z prędkością 98-100 mil na godzinę. Nie miał takiego samego wskaźnika rotacji, ale nadal był skuteczny. Cole jest zdeterminowany, aby być cool, bez względu na zmianę.

– New York Mets mógł uniknąć kuli, gdy wstępne raporty medyczne trafiły w bolące ramię asa Jakub Degrom dobrze. Przed tym urazem miał zapalenie mięśni, boczne zwężenie i zapalenie ścięgna zginaczy. Zapalenie ścięgna zginaczy spowodowało, że został usunięty ze swojego startu 11 czerwca przeciwko San Diego po sześciu inningach.

Z nieznanego powodu nie umieścili go na liście zarażonych i pozwolili mu zacząć w środę. Opuść tę grę po trzech rundach z bólem barku. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​gdy strzelec rzuca ból w jednym obszarze, często to kompensuje i powoduje kontuzję w innym. Nie dziwi mnie nowy ból barku.

Jeszcze bardziej szokujące jest to, że Mets wciąż nie chcą postawić swojego asa na IL. Degrom zagrał w czwartek mecz na boisku i powiedział, że czuje się dobrze. Zagraj w pickup i rzuć 101 mil na godzinę w zupełnie innej grze.

Mets mają pięć przewagi na wschodzie Holandii. Degrom jest najważniejszym graczem i najlepszym miotaczem w baseballu. Muszą chronić go przed katastroficznymi obrażeniami. Nie ma znaczenia, czy opuścił dwa tygodnie, ważne, czy opuścił dwa miesiące. Teraz muszą mieć nadzieję, że ramię, przedramię, linia i bok zagoją się za jednym razem. Mówi, że czuje się dobrze, ale Mets muszą na razie chronić DeGroma przed sobą, w przeciwnym razie mogą tego żałować.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top