Blue Jays na czele z 3 debiutantami w grze MLB All-Star

Toronto Blue Jays będzie miało trzech najlepszych graczy MLB, począwszy od meczu All-Star. (Zdjęcie: Jim McIsaac/Getty Images)

Toronto Blue Jays są zabawni, a świat baseballa docenia ich talent.

Drużyna pełna małych broni będzie miała trzech debiutantów podczas Meczu Gwiazd 2021 MLB na Coors Field w Denver, Col., 13 lipca, a jeden gracz skończy ponad nimi po ogłoszeniu wyników w czwartek wieczorem.

Vladimir Guerrero Jr. łamie meloniki i karty do głosowania, zajmując pierwsze miejsce w głosowaniu wśród wszystkich graczy MLB i jest najmłodszym zawodnikiem, który osiągnął ten wyczyn mając zaledwie 22 lata.

Tylko pierwszy baseman, który znalazł się na szczycie głównych klas RBI (66), OBP (.442), OPS (1.117) i tylko Shohei Ohtani zdobył więcej kopnięć u siebie niż 26. Wszystkie te liczby składają się na wczesny AL MVP sezonowa bitwa między właścicielami Dwukierunkowa i Vlad.

Dołącz do zespołu Guerrero Jr. W początkowym składzie MLS jego kolegami z drużyny są Marcos Simin (druga baza) i Tuscar Hernandez (na boisku). Blue Jays to jedyny zespół, który może pochwalić się trzyosobowym składem początkowym w Midsummer Classic, z wieloma franczyzami zawierającymi parę.

Simon jest trzecim Blue Jay, który został wybrany jako gracz All-Star w swoim pierwszym roku w Toronto, dołączając do Roberto Alomara w 1991 roku i Josha Donaldsona w 2015 roku. Ten sędziwy zawodnik znalazł swoją dawną formę, przynosząc mu głosy AL MVP w 2019 roku. Gdzie miał cięcie .285/.352/.533 w 20 rundzie u siebie.

Dla Hernandeza jest to sezon, w którym szuka się pozorów spójności w jego czwartej pełnej kampanii w Toronto. Zrobił duży ruch w zeszłym roku i utrzymał tę ścieżkę, osiągając wysoką karierę ze średnią 0,298 i zakończył z 0,829 OPS. Ten poziom produkcji i wsparcia wśród fanów zapewnił mu miejsce na początku, pokonując Byrona Buxtona z Minnesota Twins w ostatniej rundzie głosowania.

READ  Indyjski medalista olimpijski Sushil Kumar aresztowany w sprawie o morderstwo | Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich

Blue Jays może mieć więcej graczy w składzie, ponieważ krótkowłosy Bo Bichette walczy o miejsce na ławce, gdy pełne zespoły zostaną ujawnione w niedzielę wieczorem.

Pełną listę gwiazd z obu lig znajdziesz poniżej:

Więcej od Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top