Sztuczka WhatsApp, aby wysyłać do siebie wiadomości, które zmieniają Twoje życie

Ekran WhatsApp jest być może platformą, na której wielokrotnie w ciągu dnia znajdujemy się przed naszymi oczami. Są tam wszystkie rozmowy, znajomi, zdjęcia i wiele więcej. Ponieważ w tym momencie nie czynimy z niego bardziej użytecznego i kompletnego miejsca, w którym możemy zapisywać to, co mamy do zrobienia, robić notatki, spisywać ważne daty i zwroty.

Jak to robisz? To naprawdę nie jest takie trudne. Sekret polega na tym, aby samemu wysłać SMS-a. Zwykle wygląda bardzo dziwnie, ale wkrótce okaże się, że jest bardzo wygodny i bardzo przydatny.

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby wykonać tę sztuczkę, jest zaangażowanie bliskiego przyjaciela lub członka rodziny. Daj mu znać, że zostanie dodany na kilka sekund do grupy z tobą. Ale tylko na kilka sekund.

Następnie stwórz grupę na WhatsApp z bliskim kontaktem (ale tylko po to, by nie zrobić złego wrażenia), a zaraz potem ją wyrzuć. Jesteś teraz sam w grupie składającej się tylko z Ciebie (co za jednostka). Wszystko, co napiszesz w tym zestawie, przyjdzie tylko do Ciebie i stanie się rodzajem osobistego notatnika. Następnie nadaj grupie orientacyjną nazwę, taką jak: „Notatki”, „Rzeczy do zapamiętania”, „Ja i ja”, „Czat w samotności” itp.

Ostatnią wskazówką, jaką mogę Ci dać, jest to, że jeśli przypniesz ten czat ponad wszystkie inne, zawsze będzie on pod ręką z Twoją opinią.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  Rainbow Six Extraction pokonuje w pierwszym tygodniu trzy miliony graczy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top