Sztuczka jest bardzo prosta

Czy można rozmawiać na Whatsapp nawet bez połączenia z Internetem? Odpowiedź brzmi tak, a trik jest bardzo prosty.

Nowa aktualizacja aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych (poprzez zrzut ekranu)

WhatsApp Jest to najczęściej używana aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie. Klasyczny SMS, który jest dziś mało znany nowym pokoleniom, ale mimo to pozostaje piękną pamięcią dla osób niemłodych, nie jest już używany, a nowe narzędzia do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i krewnymi są łatwe w użyciu tylko z pozoru.

W aplikacji do przesyłania wiadomości Whatsapp można wykonać wiele operacji. Wiadomości, rozmowy i rozmowy wideo to nic innego jak podstawa tej platformy. Dzisiaj na przykład wyjaśnimy, jak rozmawiać nawet bez połączenia z Internetem.

Przeczytaj także:

Whatsapp, jak rozmawiać w trybie offline: sztuczka jest bardzo prosta

Sprawdź nową funkcjonalność w aplikacji do przesyłania wiadomości (poprzez zrzut ekranu)

Sztuczka czatowania nawet bez połączenia z Internetem obejmuje kilka prostych kroków. Najpierw musisz pobrać aplikację Yoga VPN. Następnie należy przejść do ustawień smartfona, przejść do Sieci komórkowych, a następnie Nazwy punktów dostępu – APN i upewnić się, że operator telefoniczny jest wpisany poprawnie.

Po wykonaniu powyższego kroku musisz przejść do aplikacji i kliknąć Szybki start i wybrać WhatsApp. W ten sposób możesz kontynuować rozmowę nawet bez połączenia. Pamiętaj, że jest to proces podlegający wahaniom i nie zaleca się wysyłania dużych plików, takich jak zdjęcia lub filmy.

READ  W 2021 r. sprzedano prawie 10 milionów składanych telefonów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top