Objawy wariantu Omicron: co zrobić po negatywnym wyniku testu

ten zmienna omikronowa Nadal rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych i oczekuje się, że przypadki się rozprzestrzenią Wzrost w nadchodzących tygodniach w związku z reperkusjami sezonu świątecznego.

  • Jeśli napotkasz Objawy COVID-19 z wariantu omikronowegoMożesz przejść test na COVID-19, aby poddać kwarantannie i spowolnić rozprzestrzenianie się.
  • Ale co się stanie, jeśli masz objawy wariantu omikronu i nadal wynik testu jest ujemny?

Dr.. Rochelle Walinsky, dyrektor Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, w dniu „Dzień dobry Ameryko” stacji ABC„W środę negatywny wynik testu antygenowego może wymagać wykonania testu reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), który trwa dwa dni i nie jest tak szybki jak test antygenowy.

  • „Wiemy, że najbardziej czułym testem, jaki możesz wykonać, jest test PCR, więc jeśli masz objawy i masz negatywny test antygenowy, prosimy o wykonanie testu PCR, aby upewnić się, że te objawy nie są przypisane do Covid” Powiedziała.
  • „Testy antygenowe nadal działają dobrze, a sprawdzają się szczególnie dobrze w miejscach, w których używamy, takich jak szkolnictwo wyższe, test pobytowy w szkołach, w których wykonujemy kilka testów, jeden co drugi dzień, co trzeci dzień, i tak naprawdę działają dobrze Więc nadal zachęcamy do jego używania, ponieważ może nie działać tak dobrze, jak w przypadku wariantu delta” – powiedział Walinsky.

Jednak znalezienie testu na COVID-19 może być teraz trudne ze względu na duże zapotrzebowanie. Wiele osób przed wakacjami chciało przetestować się na COVID-19, aby nie zawahać się odwiedzić rodzin.

dr Anthony FauciDyrektor Narodowego Instytutu Alergologii i Chorób Zakaźnych, W rozmowie z Kaitlan Collins w CNN w poniedziałek rano Te testy były problemem dla Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce będzie dostępnych więcej testów.

  • „Oczywiście nie ma na to wymówek: powinniśmy mieć więcej dostępnych testów. Ale teraz miejmy nadzieję, że w pierwszych dwóch tygodniach stycznia to znacznie się poprawi”.
READ  Zamknięcie Mackinac Bridge opóźnia start chartów (aktualizacja: gra opóźniona)

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top