Microsoft wypuści następną generację systemu Windows 24 czerwca

Microsoft uruchomi „następną generację” systemu Windows 24 czerwca za pośrednictwem wirtualnego wydarzenia. Podczas Build 2021 dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella wyśmiewał się z nadejścia ważnej aktualizacji systemu Windows, która odblokuje możliwości ekonomiczne zarówno programistom, jak i twórcom. Microsoft prawdopodobnie szczegółowo omówi wszystkie funkcje, które pojawią się w następnej generacji aktualizacji systemu Windows podczas tego wydarzenia jeszcze w tym miesiącu. Poprzednie doniesienia twierdzą, że ta ważna aktualizacja została wewnętrznie nazwana „Project Sun Valley”. Oczekuje się, że przyniesie remont interfejsu użytkownika i zupełnie nowy sklep Windows App Store.

Amerykański gigant technologiczny Redmond wymienił ، nowe wydarzenie na swojej stronie internetowej, zaplanowanej na 24 czerwca o godzinie 11:00 ET (20:30 IST). Microsoft również opublikował plik ćwierkać Dzięki uchwytowi Windows Twitter, wydarzenie podkreśli wszystko, co nadchodzi dla Windows. Obraz dołączony do wydarzenia wskazuje, że może również nastąpić niewielka zmiana w logo Windows. Użytkownicy mogą przejść do strony wydarzenia i zaplanować przypomnienie o odsłonięciu firmy Microsoft.

Nadella powiedział w swoim przemówieniu podczas Build 2021 Aktualizacja systemu Windows nowej generacji Będzie to najważniejszy w ostatniej dekadzie. “Wkrótce udostępnimy jedną z najważniejszych aktualizacji systemu Windows ostatniej dekady, aby odblokować jeszcze większe możliwości ekonomiczne dla programistów i twórców. Sam go hostuję przez ostatnie kilka miesięcy i jestem bardzo podekscytowany następną generacją Windows” — powiedział Nadella.

„Naszą obietnicą jest: zapewnimy dziś więcej możliwości każdemu programiście systemu Windows i powitamy każdego twórcę poszukującego najbardziej innowacyjnej, nowej i otwartej platformy do tworzenia, rozpowszechniania i zarabiania na aplikacjach”.

część Główne zmiany w interfejsie użytkownika i nowe możliwości zarabiania dla programistów. Inne zgłoszone funkcje, które pojawią się w następnej generacji systemu Windows, obejmują nowe ikony systemowe i Koniec ikon Windows 95, i więcej.


To całkowicie niesamowity program telewizyjny w tym tygodniu orbitalnyPodcast Gadgets 360, w którym omawiamy 8K, rozmiary ekranów, panele QLED i mini-LED — i udzielamy porad dotyczących zakupu. Orbital jest dostępny pod adresem Podcast AppleA podcast googleA spotifyA amazonka muzyka Gdziekolwiek otrzymasz swój podcast.
Linki afiliacyjne mogą być generowane automatycznie – zobacz Oświadczenie etyczne dla szczegółów.

do najnowszego Nowości technologiczne A OpinieObserwuj Gadżety 360 na ŚwiergotA Portal społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby zobaczyć najnowsze filmy o narzędziach i technologii, zasubskrybuj naszą stronę Kanał Youtube.

READ  Moment, w którym mężczyzna wyrzuca swoją starą sofę przez okno i prawie zabija sąsiada, schodząc na dół

Tasneem Akolawala jest starszym korespondentem w Gadgets 360. Jej doświadczenie w raportowaniu obejmuje smartfony, urządzenia do noszenia, aplikacje, media społecznościowe i ogólnie branżę technologiczną. Relacjonuje z Bombaju, a także pisze o wzlotach i upadkach indyjskiego sektora telekomunikacyjnego. Z Tasneemą można się skontaktować na Twitterze pod adresem @MuteRiot, a wskazówki, porady i komunikaty można przesyłać na adres [email protected]
Jeszcze

Zakulisowe wideo Lokiego wywołuje „wielką historię” i wiele psot

Powiązane historie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top