Stray to jak dotąd najwyżej oceniana gra na PC w 2022 roku

Odkąd Stray wyszedł w zeszłym tygodniu, gra zaczęła się ukazywać entuzjastyczne recenzje Za realistyczne przedstawienie kota, swobodną rozgrywkę i piękne portrety. Ale teraz Stray zyskuje coraz większe uznanie jako najwyżej oceniana gra komputerowa 2022 roku.

24 lipca ogłoszono, że Stray stała się najwyżej ocenianą grą na PC 2022 roku, zgodnie z obliczeniami ważonymi Steam250. Steam250 klasyfikuje gry według ich głosów i oceny akceptacji (określonej na podstawie procentu pozytywnych głosów). Korzystając z tego algorytmu, krótka gra niezależna od BlueTwelve Stduio pokonała God of War.

Stray szybko stała się najwyżej ocenianą grą na PC 2022 roku

Według Steam250, Stray ma obecnie wynik 8,61 po zliczeniu 46.244 głosów i 98% aprobacie na Steam. To bije wynik 8,56 God of War, który ma ponad 53 100 głosów i 97% aprobaty.

Oczywiście God of War i Stray to dwie zupełnie różne gry i nie można ich za bardzo porównywać. Oba oferują różne wrażenia z gry, bez prawdziwej walki w Stray. Dowodzi to jednak, że gracze na PC bardzo lubią grać w Stray, niezależnie od tego, czy chodzi o łamigłówki, eksplorację, czy też doświadczenie bycia kotem.

Ile osób gra w Stray?

Tydzień temu ogłoszono, że Stray pobił rekord Annapurny dla jednoczesnych graczy na Steamie. Kiedy Stray został wydany, osiągnął szczyt z ponad 62 000 graczy. Nie można wiedzieć, ile osób gra obecnie w Stray, ale gra pozostaje bardzo popularna, z Ponad 17 000 widzów na Twitchu. W grę ma grać przede wszystkim na PlayStation, a dokładne liczby dotyczące liczby graczy i sprzedaży nie zostały jeszcze ogłoszone.

READ  Dying Light 2 Rozdzielczość i liczba klatek na sekundę, porównanie PS5 i Xbox Series X

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top