Stopnie gracza: Seksowny Stuart Skinner, Oilers piszą z Seattle

Treść artykułu

Naftowcy 2, Kraken 1

Trzeba przyznać Seattle Krakenowi, że swój pierwszy mecz przywieźli do domu w sobotnie popołudnie. Gospodarze ciężko walczyli o znaczenie w kwalifikacjach, grając przez 60 trudnych minut i walcząc do ostatniej minuty.

Ale przyznajmy też trochę zasług Edmonton Oilers. Goście utrzymywali się na tyle długo, że pierwszego gola w meczu strzelili w połowie drugiej połowy, a drugiego w połowie trzeciej. Te dwie liczby, przyzwoity wysiłek zespołowy i świetna opieka sieciowa Stu Skinnera Wystarczyło, że Al-Naft wygrał regulaminowy wynik 2:1.

Podczas gdy strzały do ​​siatki były bliskie przy stanie 25-24 w Seattle, Kraken miał przewagę w rozgrywkach regionalnych, strzelając 63 do 52. Nasza analiza wideo Kult hokeja Gospodarze mieli ogromną przewagę w pierwszorzędnych strzałach przy stanie 17-10, w tym 7-3 po najniebezpieczniejszych strzałach i 5 kartkach (Liczenie jest włączone). Skinner w pełni zasłużył na najwyższe wyróżnienia.

Dzięki zwycięstwu Oilers w końcu zbliżyli się o jeden punkt do Vegas i zajęli drugie miejsce w dywizji Pacyfiku, zachowując trzy mecze do rozegrania po kolejnej porażce Golden Knights 7:2 w Buffalo.

Wyniki graczy

Kultowa gra Hokej ocenia wyniki graczy

#2 Yvan Bouchard, 6. Spokojna gra w ofensywie, ale co ważniejsze, spokojna gra także w defensywie. Kraken grał przez 20 minut na wyrównanym poziomie i w tym czasie Kraken oddał tylko 3 strzały do ​​siatki w porównaniu do 10 w przypadku Edmonton. Przez większość czasu utrzymywał porządek, włączając w to doskonałą grę w defensywie, która odcinała ataki Yanniego Gourde. Udział strzałów pierwszego rzędu (GAS): do mocy +1/-0; Zespoły specjalne +0/-0.

READ  Pacioretty powraca i zdobywa gola w meczu 7 dla Golden Knights przeciwko Wild

#5 Cody Ceci, 6. Druga para Edmontona spędziła nieco więcej czasu na własnym polu karnym, ale Cisse rozegrał solidną grę pozycyjną i nieźle spisał się, tłumiąc niebezpieczne strzały. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-0.

#10 Derek Ryan, 5. Graliśmy spokojnie 10 minut i przez większość czasu utrzymywaliśmy porządek. 1 strzał, 1 blok, 1 trafienie, 3/5=60% punktu spotkania. Gaz: ES +1/-1; ST +0/-1.

#13 Matthias Janmark, 6. Rozegrał mocny mecz w ofensywie, oddał dwa niebezpieczne strzały na bramkę i oddał dwa kolejne strzały świetnymi podaniami do kolegów z drużyny w strefie neutralnej. Zrób mistrzowski blok strzału. Znakomicie radzi sobie na deskach w swojej strefie. Nie mogąc odciąć podania przy jedynej bramce Seattle, strzelił gola w grze w przewadze. Gaz: ES +4/-1; ST +0/-1.

#14 Matthias Ekholm, 6. Podobnie jak jego partner Bouchard, utrzymywał prawidłowy tor gry, gdyż Oilers przez 18 równych minut dzielili się celami 7-2. Jego jedyny faul miał miejsce po rzucie karnym, kiedy odważył się udać na ławkę rezerwowych na przeciwległych tablicach, aby chwycić świeży kij, co doprowadziło do oddania najwyższej klasy strzału z jego strony lodowiska. Gaz: ES +0/-0; ST +0/-1.

#18 Zach Hyman, 5. W ofensywie spokojnie, po jednym strzale w siatkę, ale przeważnie radzili sobie z tym w drugą stronę. Gaz: +0/-1; ST +0/-0.

# 25 Pielęgniarka Darnell, 6. Wieża siły, która sama w sobie jest równie potężna i wygrywa walki szybkością i siłą. Wykonał dobrą robotę, chroniąc krążek pod presją i kierując go we właściwym kierunku. Oddał dwa mocne strzały zza siatki. Jednak padł ofiarą jedynego gola Seattle, kiedy rozłożył się, aby oczyścić kilka opcji, ale strzał Eeli Tolvanena trafił w jego rękawicę, a następnie nogi Skinnera zderzyły się w labiryncie. Gaz: +0/-1; ST +0/-1.

#27 Brett Kulak, 6. Na końcu gazety ma kilka przygód, a Skinner ratuje ją więcej niż raz. Odwdzięczył się jednak awaryjną grą w obronie, która być może uratowała bramkę. Jedyne, co zrobił po drugiej stronie boiska, to strzelił zwycięskiego gola strzałem z zewnątrz, który w jakiś sposób znalazł przewagę. Gaz: ES +1/-5; ST +0/-0.

READ  Du Plessis zmierzy się z Whittakerem przez TKO w starciu z Adesanyą

#28 Connor Brown, 4. Dobre akcje, ale mało akcji w ataku. Niektóre problemy na PK, w tym oszukanie podczas przełęczy przez lód, która doprowadziła do bramki Seattle. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-2.

Leon Draisaitl wjeżdża na ławkę rezerwowych Oilers, świętując zdobycie gola

#29 Leon Draisaitl, 8. Otworzył wynik, przekształcając sygnał McDavida jednorazowym uderzeniem z preferowanego przez niego miejsca w prawym kole wznowień. Pomógł zwycięzcy meczu podaniem z rzutu rożnego, a późniejsza zasłona bramkarza również odgrywa rolę. Udusił Willa Borgena potężnym odwróconym strzałem, który został niezauważony przez skąpych strzelców Seattle (którzy przez cały mecz widzieli tylko 5 Oilersów!). Po zagraniu przez większą część meczu na skrzydle, dokonał kilku mocnych zmian w środku pola, gdy Oilers bronili prowadzenia. Jednak popełnił faul w końcówce meczu, wykonując zbyt agresywną kontrolę wstępną, co doprowadziło do rzutu karnego 50 metrów od bramki na 53 sekundy przed końcem, pozostawiając jego kolegów z drużyny broniących niewielkiego prowadzenia 4 na 6. A może powinienem powiedzieć: 4+Skinner v6. Gaz: ES +3/-0; ST +1/-0.

#37 Warren Voegele, 5. Dość cicha gra z kilkoma błyskami. Jego najlepsze momenty to zgrabne zagranie od środka i płynne podanie do Perry'ego, który miał dobrą okazję, która zaowocowała grą przewagi Oilers. Gaz: ES +2/-1; ST +0/-0.

#55 Dylan Holloway, 5. Rozegrał z drużyną niski wynik 9:27 i niczym się nie wyróżniał. Przegrał walkę za siatką, co dało szansę Seattle. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-0.

#71 Ryan McLeod, 5. Gra z małą liczbą wydarzeń, z których większość toczy się w trybie pościgu. Wykonał niezły przechwyt, przełamując 2 na 1 z Foegele, ale jego próba została zablokowana przez defensywną grę Alexa Wennberga. 1 shot, 1 blok, 1 na wynos. Gaz: ES +1/-2; ST +0/-0.

#73 Vincent Desharnais, 6. On i jego partner ukończyli mecz +2, który zakończył się wynikiem 2:1, choć po drodze przydarzyło im się kilka nieszczęść. Matty Beniers uderzył tak mocno, że obudził młodych strzelców Seattle. Dostał +1 do swojej oceny za genialne przejście 4 na 6 na koniec meczu, podczas którego zablokował dwa strzały, upadł, aby odrobić niebezpieczne odbicie, a następnie zablokował podanie środkowym i pożerał krążek oraz kije podczas wykonywania ataku jako cenne upływające sekundy. Zakończyła grę z 6 blokami, o 4 więcej niż jakikolwiek inny gracz. Gaz: +0/-3; ST +0/-0.

Skinnera

#74 Stu Skinner, 9. Był niesamowity od pierwszej minuty, kiedy ukamienował Jordiego oko w oko, aż do ostatniej minuty, kiedy genialnie obronił trójkę, przypieczętowując zwycięstwo. Ukamienował także Jordana Eberle, impulsywnie blokując, zatrzymując się na początku jazdy, zablokował pocisk Jareda McCanna i skręcił w bok przejazd Vince’a Dunna w ruchu ulicznym. Więcej pecha niż czegokolwiek innego dla osoby, która znalazła sieć. Kilka razy poruszał się z piłką nieco wolno, ale jednocześnie dobrze podał, co zapewniło Janmarkowi dobrą szansę. Popisał się trzema świetnymi interwencjami w dramatycznej końcowej sekwencji meczu, przechwytując Eeli Tolvanena, Jordana Eberle i ponownie Tolvanena w ostatnich sekundach. Szczególnie przykuwający wzrok był występ u Eberle, który rozegrał fenomenalny mecz. 25 strzałów, 24 obron, 0,960 procent obron, +1,78 goli zaoszczędzonych powyżej oczekiwań.

READ  „Zachowaj angielski” – krzyczą Montreal Alouettes po zwycięstwie w Gray Cup

#90 Corey Perry, 5. Słabe posiadanie piłki, ale miałem kilka dobrych momentów bez krążka. On i/lub jego kij byli w dobrej pozycji defensywnej, aby odciąć kilka podjazdów do Seattle. Przegrał bitwę w samolocie, która otworzyła okazję dla Krakena. Miał dobrą szansę na drugą bramkę, gdy po przyjęciu podania Voegele wbiegł do domu i zdobył przy okazji rzut karny. Gaz: ES +1/-1; ST +0/-0.

#91Evander Kane, 6. Świetne podanie do jednorazowego ataku Janmarka, który prawie wskoczył w bramkę. Wykonał mocny atak z zewnątrz i oddał potężny strzał, który wymusił jedno z najlepszych zatrzymań Philippa Grubauera. Nie udało mu się usunąć krążka z własnej niebieskiej linii, co doprowadziło do niebezpiecznego strzału w Seattle. Gaz: ES +3/-3; ST +0/-0.

#93 Ryan Nugent-Hopkins, 4. To naprawdę nie jest jego dzień. Jego podanie w pierwszej minucie niezgrabnie odbiło się od Jorde'a i stworzył świetną okazję. Miał asystę przy bramce Kułaka po podaniu powrotnym na punkt. Otrzymał marginalną karę na 8 minut przed końcem, kiedy w rutynowej bójce na tablicy pociągnął Alexa Wennberga za ramię, co doprowadziło do zdobycia jedynego gola dla drużyny Seattle. Odegrał rolę w pełnym napięcia zakończeniu, kiedy przegrał pojedynek 4 na 6, który doprowadził do szybkiej okazji, a następnie przegrał walkę, która doprowadziła do kolejnej. 0 strzałów w siatce. Gaz: ES +3/-4; ST +0/-2.

McDavida

#97 Connor McDavid, 7. 22:45 rozegrane na prowadzenie grupy atakującej. Stworzył znakomitą sekwencję przy pierwszym golu, zaczynając od dobrej gry w defensywie na skraju pola karnego, następnie wbił Ty Carty'ego w róg, po czym pobiegł do kontrataku, by ostatecznie po błyskotliwym podaniu zdobyć jedyną bramkę Draisaitla. Przedłużył swoją ostatnią passę punktową do 10 meczów, co stanowi 15. dwucyfrowy wynik w jego karierze i zapewnił Guyowi LaFleurowi drugie miejsce w historii. (31. gol Wayne'a Gretzky'ego jest na razie bezpieczny!) Solidny w defensywie, gdyż Kraken oddał zaledwie 3 strzały do ​​siatki przez prawie 19 minut przy stanie 5 na 5, choć jego relacja z ataku Gorda w osłabieniu nie była najlepsza. Oddał potężny strzał z szarży, który minął Grubauera, ale o włos minął słupek. Przegrał kilka bitew jeden na jednego z Brandonem Tanevem i Borgenem z Seattle, po których kibice gospodarzy wrzeszczeli i krzyczeli, ale on i jego zespół śmiali się ostatni. Gaz: ES +3/-0; ST +0/-0.