Pacioretty powraca i zdobywa gola w meczu 7 dla Golden Knights przeciwko Wild

Las vigasMaksymalna czystość Strzelił gola po powrocie do Vegas Golden Knights w meczu 7 pierwszej rundy Pucharu Stanleya przeciwko Minnesota Wild na T-Mobile Arena w piątek.

W drugiej połowie napastnik dał Vegas prowadzenie 3: 2 7:44. Plik Złote Rycerze wygrali 6-2 Aby przejść do drugiej rundy.

„Myślę, że ważne było dla mnie, aby nie być zbyt emocjonalnym” – powiedział Pasciuretti. „To zdecydowanie bardziej denerwujące, kiedy siedzisz i nie masz kontroli nad meczem. Wolałbym raczej być na lodzie niż w loży prasowej”.

Next Vegas gra w Colorado Avalanche, a Game 1 w niedzielę (20:00 ET; NBC, CBC, SN, TVAS).

„Udało nam się osiągnąć 3-1 (najlepszy wynik z serii 7), ale ich powrót z przeciwnościami sprawi, że na dłuższą metę staniemy się silniejsi” – powiedział Pasciuretti. „Abyśmy mogli wyjść i rozegrać mecz tak, jak robiliśmy to w Game Seven, z plecami opartymi o ścianę, z grupą, którą mamy i idąc naprzód, dobrze jest grać z taką głębią. Dostaliśmy wkład z każdej linii dziś wieczorem i tak właśnie powinniśmy grać. „Dzięki temu hokej jest o wiele przyjemniejszy”.

[RELATED: Complete Wild vs. Golden Knights series coverage]

Basuretti nie gra od 1 maja, kiedy doznał nieujawnionej kontuzji w Arizona Coyotes. Grał na swojej zwykłej pozycji na lewym skrzydle ze swoimi kolegami z drużyny Chandler Stephenson I Mark Stone.

„Były dobre i złe dni, ale zawróciłem tam dwa dni temu” – powiedział Pasciuretti. „Wiele osób za kulisami pomagało mi przez całą dobę dostać się do siebie, co pomogło mi dziś wieczorem poczuć się szczęśliwym”.

Pasciuretti jest piątym zawodnikiem, który strzelił zwycięskiego gola w pierwszym meczu swojego pierwszego meczu po sezonie, pierwszym od czasów Douga Browna z Detroit Red Wings przeciwko St. Louis Blues w szóstym meczu finału konferencji 1998.

READ  Polska i Szwecja odmawiają zmierzenia się z Rosją w eliminacjach do Mistrzostw Świata

Basuretti nie był zaangażowany w praktykę zawodową od czasu kontuzji. Złote Rycerze strzelili dwa gole, przegrywając w meczach 5 i 6 po 12 zwycięstwach w meczach 2, 3 i 4.

Pasuretti prowadził Vegas z 24 bramkami w tym sezonie i zajął drugie miejsce z 51 punktami, za Stone’em, który zdobył 61 punktów (21 bramek i 40 asyst). Basuretti zdobył 15 punktów (pięć goli, 10 asyst) w ostatnich 10 meczach sezonu regularnego.

„Myślę, że wszyscy pilnują domu i budynku i każdy wie kto Maksymalna czystość On i to, co robi dla naszego zespołu, wiecie, jakie wsparcie daje, zwłaszcza gdy jest inną osobą w pokoju, liderem, facetem, który gra z pasją i ogniem, Zack Whitcloud Powiedział. „Chce zdobyć jak najwięcej punktów w każdym meczu. Kiedy masz tego gościa w swoim pokoju i na lodzie, robi to wielką różnicę. Widziałem, co zrobił dziś wieczorem.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top