Steven Spielberg mówi, że filmowcy zostali „wrzuceni pod autobus”, gdy filmy były rzucane na HBO Max

Steven Spielberg mówi, że filmowcy zostali „wrzuceni pod autobus”, gdy filmy były rzucane na HBO Max

Steven Spielberg mówi, że niektórzy filmowcy zostali „rzuceni pod autobus” przez usługi przesyłania strumieniowego na rzecz zwiększenia liczby subskrypcji podczas pandemii COVID-19, ale pozostaje optymistą co do przyszłości oglądania filmów.

W rozmowie z New York Timeszauważony wcześniej różnorodnySpielberg wskazał na platformy takie jak HBO Max, aby radykalnie zmienić scenę teatru. Dostrzegając wartość w produkcjach realizowanych za pomocą dużych kanałów telewizyjnych, powiedział, że „magia przebywania w sytuacji towarzyskiej z grupą nieznajomych jest środkiem wzmacniającym” dla starszych odbiorców.

„Pandemia stworzyła platformom streamingowym okazję do podniesienia subskrypcji do rekordowych poziomów, a także wrzucenia niektórych z moich najlepszych przyjaciół reżyserów pod autobus, ponieważ ich filmy nie zostały bezceremonialnie wydane w kinach” – powiedział Spielberg The Times. „Płacono im, a filmy nagle spadły do ​​HBO Max. Sprawa, o której mówię. Potem wszystko zaczęło się zmieniać”.

Spielberg wyjaśnił menedżerów bilansu, usługi przesyłania strumieniowego i teatry, których szukają, gdy ludzie wracają na osobiste wycieczki. Zapytany o „rodzaje filmów, które ludzie chcieliby obejrzeć, a które woleliby zostać w domu”, reżyser odpowiedział, że branża „próbowała to rozgryźć”, ale naprawdę wierzy, że klasyczne wrażenia z oglądania powróci.

Te „nieceremonialne” wersje filmów nawiązujących do Spielberga to już przeszłość dla Warner Bros. i HBO Max. W 2021 r. serwis zawarł umowę z Cineworld, aby zapewnić premierom kinowym ekskluzywne 45-dniowe okno, począwszy od tego roku. Przed zawarciem umowy, pudełkowe filmy HBO Max były pierwotnie przeznaczone do premier kinowych tylko w nowej hybrydowej aranżacji, która udostępniła je na platformie.

Pandemia dramatycznie wpłynęła na wrażenia kinowe, prowadząc do zamknięcia gigantów teatralnych, takich jak Regal Cinemas. I chociaż streaming mógł być błogosławieństwem wczesnego rozwoju ery pandemii, krajobraz pozostaje skomplikowany z powodu ostatnich spadków w Netflix i rabatów na bibliotekę HBO Max.

READ  Tucker uważa, że ​​Vince McMahon uważa, że ​​drużyna zapaśnicza nie może przyciągać pieniędzy

W szczególności David Zaslav, dyrektor generalny Warner Bros. Discovery wyraźnie stwierdziło, że wersje direct-to-stream nie są już dostępne na kartach platformy. Batgirl znalazła się wśród filmów, które spekulowano, że są dobrymi kandydatami do wydania HBO Max, zanim Warner Bros. je anulował. Odkrycie na końcu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych platform do obejrzenia, sprawdź kolumnę Status usług strumieniowych IGN.

Axelle Images/Bauer-Griffin/Getty Images

Andrea Sherwin jest niezależnym współpracownikiem IGN zajmującym się grami i rozrywką. Nosiła wiele czapek podczas swojej siedmioletniej kariery w branży gier, z niewielkimi smugami w Fanbyte, USA Today’s FTW, TheGamer, VG247 i RPG Site. Znajdź ją na Twitterze (Umieść tweeta) lub podcast Materia Possessions, który mówi o FFXIV, grach RPG i dowolnej serii zawierającej gigantyczne roboty.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *