Fly Okanagan Lifestyle w YLW – Kelowna News

Wzrasta styl życia Okanagan

Ci, którzy opuszczają Kelownę w powietrzu, będą mieli teraz szansę zabrać ze sobą popisowy kawałek Okanaganu.

Okanagan Lifestyle Apparel, we współpracy z Tourism Kelowna, otworzyła punkt sprzedaży detalicznej dla Okanagan + Co. W hali odlotów Międzynarodowego Portu Lotniczego Kelowna. Sklep będzie sprzedawał wybór produktów i odzieży Love for Kelowna, Kelowna Vibes i Okanagan Lifestyle.

Tourism Kelowna otworzyło przestrzeń i będzie prowadzić sklep, a zapasy zaopatrzy Okanagan Lifestyle Apparel.

„Okanagan + Co. będzie doskonałym dodatkiem do poczekalni odlotów w YLW i zapewni pasażerom możliwość zabrania ze sobą części Okanagana w podróż” – powiedział Sam Samadar, dyrektor YLW, w komunikacie prasowym. „Jesteśmy podekscytowani tą możliwością nawiązania współpracy z lokalnymi firmami i zaprezentowania naszej społeczności Okanagan”.

Okanagan+ będzie również zawierał produkty lokalnych firm i rzemieślników, takich jak Gamer Gadgetry, UBC Okanagan, Meadow Vista Honey, Karat Chocolate, Ashleigh Green Studios i nie tylko.

„Jako zapaleni mieszkańcy nie mogliśmy przegapić tej okazji, aby połączyć się z różnorodnym i niesamowitym ciałem ludzi, które przepływają przez niesamowitą dolinę Okanagan przez międzynarodowe lotnisko Kelowna i nawiązać kontakt z podobnie myślącymi miłośnikami Okanagan”, Okanagan Lifestyle Apparel powiedziała założycielka Jacqueline Robertson. „Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni. Razem z Tourism Kelowna nie możemy się doczekać, aby połączyć się ze wszystkimi w naszej nowej przygodzie Okanagan + Co.”

Sklep będzie czynny codziennie od 10:00 do 20:00.

READ  Problem z łączem morskim powoduje przerwy w dostawie prądu w niektórych częściach Nowej Funlandii

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top