Flash łączy ręce z polską Grupą Elemen w celu produkcji komponentów EV, Energy News, ET Energy World

New Delhi: producent podzespołów elektronicznych Błysk W czwartek związał się z polską firmą Grupa elementów Produkcja silników trakcyjnych i sterowników do pojazdów elektrycznych Indie. Firma z siedzibą w Pune jest wiodącym producentem elementów elektrycznych i elektronicznych do jedno- i trzykołowych pojazdów, a teraz rozszerzy swoją obecność w segmencie elektrycznych samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

W oświadczeniu firma poinformowała, że ​​będzie produkować i sprzedawać systemy w Indiach, podczas gdy Grupa Elemen będzie nadal obsługiwać inne rynki międzynarodowe.

W ramach nowej współpracy firma planuje zainwestować dodatkowe 150 crore Rs w ciągu najbliższych dwóch lat.

„Współpraca z Grupą Elemen pozwoli Flashowi nie tylko poszerzyć swoją koncentrację, ale także jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję w branży pojazdów elektrycznych. Silna wiedza Elemen w zakresie projektowania i rozwoju w połączeniu z naszymi możliwościami produkcyjnymi pozwoli nam wejść na nowe rynki” – powiedział Flash Managing Dyrektor. Sanjeev Vasdev Powiedział.

Marka posiada sześć zakładów produkcyjnych w Indiach. Niemcy i Węgry i zatrudnia ponad 2500 osób.

Cezary, Prezes Zarządu Grupy Elemen Łaskawy Wspomniani partnerzy są dobrze przygotowani do dalszego wzmacniania swojej obecności w przestrzeni elektromobilności.

„Dzięki silnemu ukierunkowaniu Flasha na produkcję i jakość w połączeniu z naszą silną wiedzą w zakresie projektowania i rozwoju, mamy nadzieję na dalsze wzmocnienie naszej obecności w ekscytującej przestrzeni elektromobilności i oferowanie naszych rozwiązań producentom pojazdów elektrycznych na nowych rynkach” – zauważył.

READ  Umowa na 23 lata! Założyciele Super League są optymistami. „Nie ma powodu, żeby to powstrzymać” Piłka nożna

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top