Gwiazdy, które walczyły w walkach bokserskich lub mieszanych sztukach walki

Niektórzy z nich czują się jak sen o gorączce.

Wydaje się, że ludzie, którzy słyną z czegoś innego niż boks, często chcą spróbować boksu rękami. Czy to Czarna Chyna w ostatni weekendlub pełna karta bokserska YouTuberzy kontra TikTokery które miało miejsce w 2021 r., lub Jake Paul się obrócił Dla legalnego zawodowego boksera w ostatnich latach fascynacja rękami jest niezaprzeczalna. Przyjrzyjmy się niektórym z najodważniejszych celebrytów, którzy w przeszłości weszli na ring.

Chandan Khanna / AFP przez Getty Images

1.

Kim Kardashian zrobiła słynny charytatywny mecz bokserski w 2009 roku, chociaż w przeciwieństwie do wielu innych na tej liście, nie była zadowolona z zaangażowania, o czym wspomniała przed walką.

Pomimo strachu, Kim (ubrana na róż) znalazła odwagę, by wejść na ring i wziąć udział w pokazie.

Na szczęście miała ochronne nakrycie głowy, ponieważ po drodze Kim otrzymywała wiele ciosów od swojego agresywnego przeciwnika.

Chociaż ostatecznie przegrała walkę, Kim powiedział„Mimo że nie wygrałem, nadal jestem z siebie bardzo dumny, że po prostu tam wyszedłem i się trzymałem”.

2.

Justin Trudeau, obecnie premier Kanady, osaczył kanadyjskiego senatora Patricka Brazzo w marcu 2012 roku, który był bijatyką.

Trudeau (ubrany na czerwono) został trafiony w pierwszej rundzie, przyjmując wiele ciosów, wyglądając, jakby próbował uzyskać wskazówki.

Ale w drugiej i trzeciej rundzie Trudeau zareagował dobrze, uderzając Brazo falami ciosów, które zmieniły tłum w fanów, a wielu przez cały czas skandowało jego imię.

To jest twarz Brazeau, gdy sędzia odwołał walkę po tym, jak Trudeau zadał serię ciosów, które zabiły nos przeciwnika.

Mecz był na cele charytatywne, ale WWE było postanowienie, że przegrany musi obciąć włosy, co, jak sądzę, podniosło stawkę. Wchodzi, Powszechnie oczekiwano, że Trudeau przegra tę bitwęa nawet spikerzy wyglądają na zdziwionych/słonych, gdy fala odwraca się w drugiej rundzie i zaczyna dominować.

3.

Ricky Gervais wziął udział w charytatywnym meczu bokserskim w 2002 roku, rywalizując w trzech 90-sekundowych rundach.

Od dzwonka otwierającego Gervais (ubrany na czerwono) i jego przeciwnik skierowali się prosto na siebie, rzucając wiele ciosów i pchnięć i pchnięć przez cały czas.

Ostatecznie sędziowie ogłosili Gervais zwycięzcą. w wywiad 2021Jervis przypomniał sobie walkę, mówiąc: „To było niesamowite doświadczenie i prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem”.

4.

Idris Elba stoczył zawodową walkę kickboxingu w 2016 roku, w wieku 44 lat, po całorocznym treningu, aby się przygotować.

Znaczna część procesu przygotowania Elby jest udokumentowana w serii Discovery UK, która pokazuje czas spędzony na treningu Tajlandiado bitwy w sierpniu 2016 r.

Po nieco powolnym starcie Elba wpadła w rowek i wygrała pierwszą rundę przez nokaut.

5.

Jake Gyllenhaal nauczył się boksować do swojej roli w Łuk południowy Trenując dwa razy dziennie przez pięć miesięcy.

Gyllenhaal powiedział, że on i jego trener skupili się na bardzo konkretnych technikach, których uczyli się krok po kroku. „Spędziliśmy tygodnie na dźganiu samotnie. Ruchy stóp też.”

Chociaż nie miał ogłoszonego oficjalnego meczu, powiedział, że wykonał dużo sparingów do filmu. Kiedy Howard Stern zapytał, czy partnerzy treningowi mogą uderzyć go w twarz, Gyllenhaal powiedział„że oni Mogą Uderzyli mnie w twarz ona zrobiła Uderzyło mnie to w twarz, ale pękaliśmy przez większość sesji treningowych, a potem weszliśmy w pełny sparing.

6.

Aaron Carter stoczył mecz bokserski z celebrytą w 2021 roku. Jego przeciwnikiem był…

Bill McKay / Getty Images

7.

…Lamar Odom. Jeśli nie pamiętasz tego wydarzenia, nie jesteś sam.

Bill McKay / Getty Images

Sprzęgło wydaje się trochę dziwne, Carter 6’0″ i 175 funtów z zasięgiem 71″ …

…podczas gdy Odom ma 6’10 cali i 239 funtów, ma 82 cale wzrostu, co daje mu 10 cali, 64 lb, 11 cali większego faceta w ręku.

Carter zaczął mocno, zadając wiele ciosów, ale z trudem dosięgnął twarzy Lamara z powodu różnicy wzrostu.

Donald Kravitz / Getty Images

Odom wkrótce zaczął wykorzystywać swoją przewagę dostępu do bezpośrednich ciosów w Cartera.

A w drugiej rundzie Odom otrzymał tyle ciosów, że sędzia przerwał walkę i ogłosił go zwycięzcą.

8.

Dave Bautista od lat znany jest jako najlepszy wykonawca w WWE i zagrał w filmach takich jak strażnicy GalaktykiA armia umarłychA WydmaJednak w 2012 roku postanowił walczyć w mieszanych sztukach walki.

Franco Aurelia / Getty Images

To był pierwszy mecz Bautisty, a jego przeciwnik miał na koncie ponad 40 walk, więc pod względem doświadczenia trafił na ten mecz w ogromnej niekorzystnej sytuacji.

Na początku Bautista stanął w obliczu przeciwności, gdy został uderzony kilkoma ciosami.

W końcu Bautista był w stanie pokonać swojego przeciwnika i zadać kilka ciosów, aż walka się skończyła i został ogłoszony zwycięzcą.

9.

Wreszcie Rob Kardashian dogonił podczas tego samego wydarzenia ze swoją siostrą Kim. Wchodząc na ring, od razu był zaskoczony wielkością swojego przeciwnika.

Od początku Robb (biało-czerwony) walczył ze swoim bardziej agresywnym przeciwnikiem.

W pewnym momencie zdjął nakrycie głowy Roba.

Sprawy zakończyły się, gdy Robb upadł, a jego przeciwnik nadal atakował, gdy leżał na ziemi.

To wszystko na razie, dopóki kolejna grupa celebrytów nie zdecyduje, że chce spróbować sportów walki w prawdziwym świecie!

READ  Czy Vince McMahon planuje wypuścić więcej talentów NXT?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top