Spór w umowie. Jarosva Govin: Sprawcy tego haniebnego spisku nie funkcjonowali bez wsparcia

To groteskowy spisek. To porozumienie przejmuje kontrolę nad najbardziej niezależnym, umiarkowanym członkiem Zjednoczonej Prawicy. Chodzi o odsunięcie mnie od władzy. Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jaroslav Kovin powiedział TVN24, że gra dobiegła końca. Odniósł się do kontrowersji w swojej partii i działań Adama Beelana.

Od miesięcy toczy się kontrowersje dotyczące przywództwa w umowie. Poseł Adam Peelen uważa, że ​​rozszerzenie administracji partii w październiku 2020 roku zostało bezprawnie przyznane na wniosek lidera partii Jaroswy Coe, a trzyletnia kadencja Coe wygasła w kwietniu 2018 roku. Peelan twierdzi, że od 4 lutego przyjął obowiązki lidera partii jako przewodniczącego Konwentu Narodowego w wyniku orzeczenia sądu.

Oglądaj TVN24 na żywo TVN24 >>>

Wicepremier Jarosław Kovin powiedział w piątek „Czechowi” w TVN 24, że „to ohydny spisek”. – Gotowe w tej chwili Katastrofalna krytyka sądu rejonowegoZdziwiłem się, że podzielił w stu procentach argumenty zawarte w umowie. – Oczywiście inicjatorzy tego haniebnego spisku nie działali bez wsparcia. Mówię to całkowicie otwarcie. Mówię to w rozmowach z moimi sojusznikami na temat prawa i sprawiedliwości – podkreślił.

Govin: Tu chodzi o kontrolę nad najbardziej niezależnym członkiem Zjednoczonej Prawicy

Zapytany, kogo wspiera Pilan, wicepremier, lider PICS Jarosvae Kokzyasky, odpowiedział: „Nie usłyszysz dziś takich słów z moich ust, ale adresy tych słów, myślę, że jestem odpowiedzialny za tę sytuację, słyszeli to już z moich ust dawno temu. ”.

– Ten sam kontekst kryje się za pomysłem wyborów listowych stojących za próbą makabrycznego spisku. Wicepremier ocenił, że wybory te, ze względów instytucjonalnych, zakończą się wielkim wstydem dla polskiego rządu.

– Teraz zapasy są nieporównywalnie niskie. To porozumienie przejmuje kontrolę nad najbardziej niezależnym, umiarkowanym członkiem Zjednoczonej Prawicy. Chodzi o odsunięcie mnie od władzy. Gra skończona, powiedział Govin.

Govin: Tu chodzi o kontrolę nad najbardziej niezależnym członkiem Zjednoczonej PrawicyTVN24

„Musimy usiąść twarzą w twarz i zacząć szczerze rozmawiać”

Gość TVN 24 powiedział: „Teraz na United Right musimy stanąć twarzą w twarz i zacząć szczerze rozmawiać”. „Ale taka szczera rozmowa nie jest możliwa i nie powinna odbywać się przed kamerami telewizyjnymi” – powiedział.

Gubernator powiedział podczas programu „Weryfikuję”, że przestał chodzić na zebrania koalicyjne, ale, jak to ujął, „w ostatnich tygodniach kilka razy przed moją chorobą (potwierdzoną przez polityka COVID-19 – przyp. Red.)”, My, wraz z premierem Jarosławem Kokskim, czyli obóz Zjednoczonej Prawicy Spotkaliśmy się twarzą w twarz nad formułą trzech liderów, więc spotkaliśmy się także z udziałem ministra (GPNU) Geopry, który powiedział, że premier Mathews Moraveki brał udział na niektórych z tych spotkań – co jest właściwą formułą na wyjaśnienie różnic wewnątrz Zjednoczonej Prawicy – i wezwał wicepremier.

Govin: Wynikiem konfliktu mogą być przedterminowe wybory

Zapytany, czy Zjednoczona Prawica nadal ma większość parlamentarną, odpowiedział „tak” na większość głosów.

– Zdarzają się pojedyncze przypadki, kiedy nieporozumienia wewnątrz obozu oznaczają taki czy inny głos, ale nic znaczącego, Pice nie przegrał – zaznaczył.

– Zgadzam się jednak z diagnozą niektórych komentatorów, że jeśli nie zatrzymamy skali konfliktów i różnic w obozie, wejdziemy na ścieżkę zwaną AWS-izacją, czyli skala sprzeczności będzie znaczną masą, a efektem będą przedterminowe wybory – ocenił.

Govin: Wynikiem konfliktu mogą być przedterminowe wyboryTVN24

Kluczowe źródło zdjęć: TVN24

READ  DK: Nieprawdą jest, że sędziowie odmówili podpisania wyroku w sprawie aborcji

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top