Spider-Man Attack Story autorstwa Jake’a Gyllenhaala

Jimmy McCarthy/Getty Images

według niezależnyAktor niedawno otworzył się w audycji radiowej Howarda Sterna o ataku lęku podczas kręcenia filmu Spider-Man: Daleko od domu.

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

„Straszałem” – powiedział, przypominając sobie scenę, którą nakręcił ze współpracownikami Tomem Hollandem i Samuelem L. Jacksonem. I pamiętam, że nie pamiętałem moich kwestii. Deskujesz. A oni byli jak “whoa”.

Na szczęście Holandia pomogła mu poradzić sobie z rozwijającą się sytuacją: „Wstałem tam [him] A on powiedział: „Stary, pomóż mi”. On na to: „Wszystko w porządku, stary. Zrelaksuj się. To było tak, jak w wielu sytuacjach. I w końcu to zrobiłem.”

Cindy Ord/Getty Images dla The Independent

Gyllenhaal wyjaśnił, że miał napady niepokoju, ponieważ praca w filmach MCU jest „zupełnie innym rzemiosłem” niż praca, do której zwykle jest przyzwyczajony: „To trudne, człowieku. To aktorstwo jest trudne. To wszystko. Ten świat jest ogromny. A ja dołączyłem do tej światowej drogi w tym wyścigu; Pociąg już jechał. Normalnie pojechałbym wcześniej i byłbym w stanie to rozgryźć.

Amanda Edwards / Getty Images

„Wywierasz na mnie dużą presję [myself] Ponieważ kocham ten świat” – dodał później [to people on set] A ja na to: „Słuchaj człowieku, właśnie wyszedłem z Broadwayu, robiąc półtoragodzinny koncert na scenie, więc mam to. Proszę, uwierz mi”.

B. Lyman/Barcroft Media za pośrednictwem Getty Images

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Prawdopodobnie została ujawniona nazwa nowego zespołu IIconics

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top