Son of a Critch wprowadza telewizyjną odmianę do bestsellerowego pamiętnika gwiazdy telewizji CBC, Marka Critcha

Wyobraź sobie: są lata 80. i CBC Ten zegarek ma 22 minuty Spiker Mark Creech ma 11 lat i dorastał w St. John’s w Nowej Funlandii. Ale podczas gdy jego rówieśnicy słuchali Bon Jovi i nosili ocieplacze na nogi, Critch delektował się Jackie Gleeson i kurtkami.

„Nowa Fundlandia jest bardzo podobna do późnych lat 60. w innych miejscach” – powiedział Creech w wywiadzie dla CBC News. „Zawsze poświęcamy trochę czasu, aby nadrobić zaległości, a to małe miejsce i jest silne poczucie wspólnoty, wiesz? I myślę, że to sprawia, że ​​postacie są naprawdę dobre i sprawia, że ​​jest to interesujące miejsce do opowiedzenia historii”.

To jest podstawa nowego serialu komediowego CBC Critcha, syn Creecha, na podstawie pamiętnika o tym samym nazwisku z 2019 r. o jego wychowaniu w St. John’s w latach 80. XX wieku. Niezdarny nastolatek stara się opanować działania ciała starca w młodym mężczyźnie i zaprzyjaźnić się ze swoim wyjątkowym poczuciem humoru – czy ktoś ma dobre wrażenie Jerry’ego Lewisa?

Serial, którego premiera odbędzie się 4 stycznia o 20:30 (21:00 PT) w CBC i CBC Gem, porwał nominowanego do Złotego Globu aktora Malcolma McDowella (pomarańczowy pomarańczowy) za rolę Boba, ciekawskiego dziadka Marka o złotym sercu i głębokiej studni napiwków. McDowell powiedział, że pismo mu się spodobało.

„Przeczytałem te skrypty i dosłownie zadzwoniłem do mojego szefa i powiedziałem: 'Chcę to zrobić, żeby to działało. Wszystko, co musisz zrobić, nie obchodzi mnie to. Zróbmy to. „”

Ainsworth gra młodszą wersję Critcha w nowym serialu CBC Son of a Critch. Brytyjski aktor mówi, że miał swobodę, by uczynić swoją postać własną. (CBC)

Młody aktor gra Creecha, który gra swojego ojca

Wciela się w najmłodszego 13-letniego Crich Aktor Benjamin Evan Ainsworth (Nawiedzony dwór Bly).

Z błogosławieństwem Critcha, młody Brytyjczyk nadał fikcyjnej postaci swój własny zwrot – i podjął wysiłek zbadania wpływów prawdziwego dzieciństwa Critcha jako komika Don Ricklesa i piosenkarza Deana Martina.

W serialu gusta młodego Marka są zgodne z kulturą jego starszych rodziców i Boba, z którym dzieli pokój.

To utrudnia życie w jego katolickiej szkole, w której Mark zupełnie nie pasuje do swoich rówieśników i jest słodkim celem rodziny łobuzów – ale jest zdeterminowany, by wykorzystać swój ekscentryczny status, by zdobyć nowych przyjaciół.

Oglądaj | Gwiazdy komediowe CBC syn Creecha Omów nową ofertę:

Gwiazdy serialu CBC Son of a Critch dyskutują o komedii, której akcja toczy się w Nowej Fundlandii

Mark Critch, Malcolm McDowell i Benjamin Evan Ainsworth rozmawiają z CBC News o ich sitcomie, Critch’s Son. W serialu, opartym na bestsellerowych wspomnieniach Critcha, Ainsworth występuje w roli młodszego reportera, który dorastał w Nowej Fundlandii w latach 80. 3:45

„Spędziłem dużo czasu na nauce dialektu, ponieważ nie pochodzę z Nowej Fundlandii” – powiedział Ainsworth dla CBC News. Nowofundlandczycy mają wyraźny akcent wśród Kanadyjczyków, ze śladami angielskiego i irlandzkiego.

„Więc było dużo zaangażowania, ale zdecydowanie było warto”.

Prawdziwy Mark Creech pojawia się również w serialu, grając swojego ojca, Mike’a Sr., który był spikerem nowofundlandzkiej stacji radiowej VOCM. Komik początkowo niechętnie nosił buty swojego ojca (dosłownie: miał na sobie swoje), biorąc pod uwagę jego znajomość kanadyjskiej publiczności.

„Byłem zaniepokojony, zwłaszcza, że ​​zaczęliśmy zdobywać tak świetne aktorstwo, ponieważ gram w starszym wieku, a ludzie w Kanadzie znają mnie jako komika… Critch wyjaśnił”.

Ainsworth, odszedł, i Mark Rivera jako Richie, filipiński kolega szkolny, który zaprzyjaźnia się z młodym Markiem pierwszego dnia w szkole. Ritchie jest oparty na Ritchie Perez, prawdziwym przyjacielu Critcha z dzieciństwa. (CBC)

Historia filipińskiego nowofundlanda na ekranie

Podczas gdy większość historii koncentruje się na Marku próbującym nawiązać przyjaźnie, Ainsworth powiedział: „nie ma umiejętności społecznych, ale znajduje sposób na wykorzystanie ich w komedii”.Critch chciał także opowiedzieć historie ludzi, z którymi dorastał, takich jak Fox, szkolny tyran z rodziny z niższej klasy.

Najlepszym przyjacielem Marka jest Richie (w tej roli Mark Rivera), filipiński chłopiec i jedyna kolorowa osoba w szkole. Podczas gdy obie postacie wiążą się z byciem outsiderem, obelgi wymierzone w Richiego są szczególnie przebiegłe, ponieważ są skierowane do niego za to, że jest Azjatą.

Postać jest oparta na prawdziwym przyjacielu Critcha Ritchie Pereza, który pojawia się w odcinku syn Creecha Z jego rodziną.

Creech poprosił Pereza o błogosławieństwo, aby włączyć jego doświadczenia do serialu, z pomocą Romeo Candido, urodzonego w Nowej Fundlandii pisarza pochodzenia filipińskiego.

„Naprawdę chciałem spróbować opowiedzieć jego historię o tym, że jest osobą kolorową w zróżnicowanej szkole na Snowbank” – powiedział Creech.

Mark Critch, po lewej, i Richard Clarkin pojawiają się w scenie z filmu Syn Critcha. Były prezenter, w „Ta godzina ma 22 minuty”, powiedział, że wiele szczegółów z jego dzieciństwa jest zawartych w serialu, w tym czerwona kurtka, którą często nosił jego ojciec. (CBC)

Odtwórz dom dzieciństwa Krich

Syn CreechProjekt i kolekcja kostiumów to subtelne odtworzenie domu z dzieciństwa Critcha i ubrań, które nosił on i jego rodzina, aż po guziki na replice standardowej czerwonej kurtki jego ojca.

Zachowanie poczucia prawdziwego życia Critcha podczas procesu adaptacji było niezbędne – a to czasami prowadziło do paru łez na planie.

„Atmosfera tego domu jest absolutnie cudowna – czuje się jak w domu, jeśli to ma sens. Po prostu czuje się autentycznie” – powiedział Creech.

„Tracisz ludzi, opowiadasz ich historię… Oglądanie tych postaci opartych na moich prawdziwych rodzicach rozwija się i staje się tymi różnymi rzeczami, które teraz należą do świata… Fajnie było widzieć, jak ich historia rozwija się teraz w ten sposób ”.

Aktor-weteran Malcolm McDowell gra swojego dziadka Marka Pope’a. McDowell powiedział, że kiedy czytał scenariusze do filmu „Son of a Critch”, zadzwonił do swojego menedżera i kazał mu wziąć się do pracy. Cokolwiek musisz zrobić, nie obchodzi mnie to. Zróbmy to.’ (CBC)

Dziadek młodego Marka, Bob, nie jest oparty na rzeczywistej postaci z prawdziwego życia Creecha – ale jest „uniwersalnym typem osobowości”, jak mówi McDowell.

Angielski aktor powiedział, że jego ulubione sceny w serialu to te między młodym Markiem i Bobem, często szczere (i zabawne) rozmowy na temat problemów rodzicielskich, złośliwego zastraszania i pierwszych wybuchów serca.

„To bardzo ciepłe i bardzo zabawne” – powiedział McDowell.

READ  Christina Hack przedstawia swojego nowego chłopaka, Joshuę Hall

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top