Oprah, Spielberg, Swift przyjeżdżają do Toronto na TIFF

Taylor Swift, Steven Spielberg i Oprah Winfrey to gwiazdy, które przyjadą na tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto, który w piątek opublikował listę oczekiwanych gości — setki nazwisk od Darrena Aronofsky’ego po Rebeccę Zlotowski.

Spielberg, jak Wcześniej zapowiedzianeBędzie to jego pierwszy występ na festiwalu podczas premiery jego pół-autobiografii fabelmannz członkami obsady Michelle Williams, Paulem Dano i Sethem Rogenem również spodziewali się obecności.

Światowa premiera filmu Cebula szklana: Odkrycie tajemnicy nożykontynuacja kryminału 2019, 10 września reżyser Rian Johnson weźmie udział w spotkaniu z gwiazdami Danielem Craigiem, Kate Hudson i Ethanem Hawke.

Również premiera 10 września jest SydnejDokument o życiu słynnego aktora Sidneya Poitiera. Winfrey wyprodukowała dokument i jest również przedmiotem wywiadu.

Winfrey zostanie również przedstawiona na ekranie podczas festiwalu przez Quintę Bronson in Nieznajomy: Historia Jankovicbiografia satyrycznego muzyka pop. Podczas gdy Bronson nie znajduje się na liście uczestników, Daniel Radcliffe, który gra tytułowego muzyka, a także Evan Rachel Wood, która gra Madonnę, są gotowi wziąć udział.

Tymczasem premiera Swift zaplanowana jest na 9 września i omawia jej opowiadanie Wszystko w porządku: krótki film Z dyrektorem generalnym TIFF Cameronem Baileyem.

Quinta Bronson jako Winfrey i Daniel Radcliffe jako Stranger Al Yankovic w Stranger: The Yankovic Story. Prawdziwa Winfrey weźmie udział w TIFF jako producent Sydney, filmu dokumentalnego o życiu uznanego aktora Sidneya Poitiera. (Kłócić się)

Klatka, Blanchett, Jackman

Na światową premierę Woman King 9 września wezmą udział gwiazdy Viola Davis, Theseo Mpidou i John Boyega, a wokaliści Harry Styles, Emma Corin i David Dawson mają pojawić się 11 września. policjant.

Oczekuje się, że Jennifer Lawrence, Zac Efron, Nicolas Cage, Cate Blanchett, Hugh Jackman i Anna Kendrick będą chodzić po czerwonym dywanie w tym roku.

Piosenkarka Buffy Saint Mary również będzie w Toronto 8 września w filmie dokumentalnym Buffy Saint Mary: Noś to Który opowiada o jej życiu, muzyce i działalności.

Elle-Maijá Tailfeathers, star nocny handlarz Jeden z dziesięciu najlepszych kanadyjskich filmów TIFF na zeszłorocznym festiwalu, powraca w tym roku w doskonałyznajduje się w pubie w północnym Ontario, który pozostaje spokojną przystanią pośród serii klęsk żywiołowych.

Po przebudowie w tym roku do „Obi-Wan Kenobi”, Na TIFF pojawią się także supergwiazdy Ewan McGregor i Hayden Christensen. McGregor występuje u boku Hawke’a w komediodramacie Raymond Wray Podczas gdy Christensen był jednym z wielu Kanadyjczyków na liście gości na Hollywood North Party, którego gospodarzem był Toronto na żywo A Witamy! Kanada. Na liście gości tego wydarzenia znajdują się również muzycy K-OS, Kardinal Offishal i aktor Paul Sun-Hyung Lee.

Reżyser Jordan Peele weźmie udział w Q&A po premierze swojego najnowszego filmu 12 września nie, Hillary i Chelsea Clinton wystąpią w ramach programu Visionaries TIFF Industry.

Na tegorocznym festiwalu wystąpią muzycy Teegan, Sarah, Joe Jonas i Nelly Furtado.

READ  Harmonogram wydania 3 sezonu The Boys: Kiedy odcinek 4 zostanie wydany w Amazon Prime Video?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top