Słodki gest spikera CBC zwieńczył tort dla nowożeńców

Aaron Dahl na próżno szukał idealnego krawata na nadchodzący ślub, kiedy w końcu go znalazł – w telewizji.

Był 15 kwietnia, a krawat, o którym mowa – lśniący arktyczny błękit z subtelnym geometrycznym wzorem – miał na szyi doświadczonego dziennikarza Iana Hanumansingha, który był gospodarzem CBC Narodowy tej nocy.

„To było niesamowite”, powiedział Dall. „Szukałem niebieskiego krawata, pasującego do sukni ślubnej mojej żony, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego koloru”. „Widziałem krawat i podoba mi się, to jest krawat, którego chcę”.

Dahl, który nigdy nie spotkał Hanomansinga, postanowił wysłać mu bezpośrednią wiadomość na Twitterze z prośbą o krawat. Odpowiedź prezentera wiadomości przyszła natychmiast.

„Odpowiedział od razu i powiedział: Hej, gratulacje, wyślij mi adres, a ja wyślę ci krawat”.

Dahl, właściciel Not Your Father’s Barber na ByWard Market w Ottawie, zrobiła zgodnie z instrukcją, a potem „trochę o tym zapomniał”. Mniej więcej tydzień później otworzył swoją skrzynkę pocztową i był tam dobrze złożony krawat w kopercie z listem z Hanomansing.

„Napisał naprawdę fajną kartkę, aby pogratulować i życzyć nam wszystkiego najlepszego i miał nadzieję, że krawat sprawdzi się tego dnia” – powiedział Dall.

Był uroczy i taki kontrast z tym, co często przyciąga uwagę na Twitterze.– Ian Hanumansingh, współgospodarz The National

21 maja Dah nosił krawat, kiedy on i Brianna Fraser złożyli przysięgę podczas intymnej ceremonii w Inverari Resort w Baddeck, SN. Pogoda była idealna – około 20 stopni Celsjusza pod czystym, błękitnym niebem – podobnie jak krawat. Numer z czystego jedwabiu wyprodukowany we Włoszech przez Kiton.

„Właściwie to było idealne i wyglądało dokładnie tak, jak myślałem” – powiedział Dall.

Hanomansing, który ma siedzibę w Vancouver, powiedział, że kiedy otrzymał oryginalne zapytanie Dahla, miał do czynienia z wieloma negatywnymi wiadomościami na Twitterze.

„W środku tego przeczytałem prostą i bardzo uprzejmą prośbę Aarona: Czy mogę mu powiedzieć, skąd masz krawat. Pomyślałam pod wpływem impulsu, dlaczego po prostu mu go nie wysłać?” powiedział Hanumansingh.

„Nie wspomniałem o tym nikomu, więc dlaczego miałbym to zrobić? Ale jego uroczy tweet z podziękowaniami spotkał się z wieloma pozytywnymi reakcjami i reakcjami. To było urocze i kontrast z tym, co często przyciąga uwagę na Twitterze”.

Dahl powiedział, że otrzymał wiele komplementów za swój krawat i powiedział, że historia o nim stała się ulubieńcem rodziny.

„To było naprawdę fajne” – powiedział.

READ  „Fantastyczny i wyjątkowy”: nowy gatunek chrząszcza nazwany na cześć Sir Davida Attenborough

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top