Sezon Connora Bedarda kończy się przegraną Reginy Bats z Saskatoon Blades w grze 7

Saskatoon — wymarzony sezon Conora Bedarda z Reginą Pats dobiegł końca.

Gol Jake’a Chiassona z 7:56 trzeciej tercji dał wynik 2: 0 i przegrał jako zwycięzca, gdy Saskatoon Blades pokonali Pats 4: 1 w poniedziałkowym meczu barażowym Western Hockey League, aby wziąć udział w pierwszej rundzie, najlepiej- z siedmiu serii w siedmiu grach.

Bedard, który zdobył 71 goli i 72 asysty w 57 meczach sezonu regularnego z Pats, prawdopodobnie będzie numerem 1 tego lata w NHL Entry Draft. W pierwszych sześciu meczach przeciwko Blades zdobył 11 bramek i miał osiem asyst, a pod koniec trzeciej tercji dodał asystę przy bramce Stanislava Sevuzila, co zmniejszyło deficyt do 2:1.

Spencer Sugarew, Vaughn Waterroot i Trevor Wong z pustą siatką również zdobyli punkty dla Blades, którzy pokonali Pats 41-16.

Zespoły były bezbramkowe po pierwszej tercji, a Blades prowadzili 1: 0 w trzeciej tercji.

Blades zmierzą się teraz z Red Deer Rebels w półfinale Konferencji Wielkanocnej. Rebelianci wyeliminowali Calgary Hitmen w pięciu meczach. W drugim wschodnim półfinale Winnipeg ICE zagra z Moose Jaw Warriors.

W Konferencji Zachodniej najlepiej rozstawiony zespół Seattle Thunderbirds gra w jednym półfinale z Prince George Cougars, aw drugim półfinale Kamloops Blazers zmierzą się z Portland Winterhawks. Blazers będą gospodarzami i rozegrają Memorial Cup 2023 od 25 maja do 4 czerwca w Sandman Center.

Ten raport autorstwa The Canadian Press został opublikowany po raz pierwszy 10 kwietnia 2023 r.

READ  Conor McGregor informuje o kontuzjach, twierdzi, że doznał przeciążeniowego złamania nogi podczas startu w UFC 264