Flynn, Dekker imponujący dzięki przedsezonowemu zwycięstwu Raptorów nad Wizards

WASZYNGTON — W walce o pozycje w składzie i czas gry w Toronto Raptors Malachi Flynn i Sam Dekker mieli we wtorek mocne argumenty.

Duet zebrał 25 punktów w ostatniej kwarcie, aby podnieść Raptors 113-108 nad Washington Wizards w finale przedsezonowym.

– Obaj zagrali naprawdę dobrze, nie ma wątpliwości, że Sam był tam na pewno gorący, a decyzje będą podejmowane o wiele trudniejsze, myślę, że w miarę postępów – powiedział trener Nick Norse. „Będziemy musieli o tym porozmawiać, pomyśleć trochę i zobaczyć, z czym skończymy”.

Flynn, który w swoim drugim sezonie w Raptors walczy o miejsce w rotacji pielęgniarek, zakończył z 22 punktami.

Pielęgniarka powiedziała: „Byłam naprawdę szczęśliwa, że ​​znowu mam Malachiasza. Wygląda na to, że był naprawdę dobry, miał ciężkie dwie noce, a potem był naprawdę dobry”. „On wyzdrowiał, co jest oznaką rywalizacji. Oczywiście miał tam również świetną czwartą kwartę”.

Decker, który zdobył 18 punktów przeciwko swojej poprzedniej drużynie, walczy o jedno z trzech pozostałych miejsc na liście.

Bramkarz-weteran Goran Dragic, pozyskany w wyniku kontraktu, który wysłał Kyle’a Lowry’ego do Miami poza sezonem, dodał 16 punktów do Raptors (3-2).

„Miałam nadzieję, że dziś wieczorem zobaczę go z Juran, aby poprowadzić program i spojrzeć na jego możliwości” – powiedziała pielęgniarka. „Wydawała się tam dziś wieczorem bardziej komfortowo, co jest dobre. Umieść kilka swoich starych zestawów, na których kiedyś biegał, i spróbuj przywrócić go do rytmu”.

Gary Trent Jr. zdobył 12 punktów i sześć zbiórek, podczas gdy Precious Uchiwa i debiutant Justin Champagne zdobyli po 10 zbiórek. Birch Crude zdobył sześć punktów i sześć zbiórek w swoim drugim meczu od czasu powrotu do zdrowia po Covid-19.

Kyle Kuzma zdobył 24 punkty, pokonując Waszyngton (0-3).

Noc po tym, jak Raptors pokonali Houston 107-92 w Toronto, pielęgniarka wybrała na odpoczynek pierwszoroczniaków Freda Vanfleeta i OG Anunoby’ego. Była to również okazja, aby po raz ostatni spojrzeć na graczy rywalizujących o dostępne miejsca w składzie, zanim ustalono składy na otwarcie nocy.

READ  Kanadyjska „Carry Price” rezygnuje z warunku braku działań przed projektem rozbudowy

Wizards wyszli na wczesne prowadzenie 13 punktami, ale Raptors zmniejszyli deficyt do 30-26 pod koniec pierwszej kwarty.

Washington odzyskał dwucyfrową przewagę w drugiej minucie, ale Raptors odpowiedzieli 22-10, aby po raz pierwszy od pierwszej minuty gry iść do przodu. Obie drużyny doszły do ​​końca pierwszej połowy i zremisowały 58:58.

Magowie prowadzili 89-81 z ćwierćdolarówką do gry.

Raptors and Wizards będzie można ponownie zobaczyć, gdy 20 października będą gościć Washington w swoim regularnym otwarciu sezonu, przed dużą publicznością na Scotiabank Arena.

Ze względu na przepisy COVID-19 w Ontario, Raptors nie grali przed pełnym podwórkiem w Toronto od 28 lutego 2020 r. Ograniczenia graniczne zmusiły ich do połączenia się z Tampa na Florydzie w zeszłym sezonie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top