Aktualizacja na żywo Pucharu Stanleya 2022: Oilers zmierzą się z Kings, aby zakończyć pierwszą rundę National Hockey League w sobotę

Dwa najpiękniejsze słowa w sporcie? Mecz 7. Szczęśliwie dla miłośników hokeja, sobota będzie pełna emocji takich jak Mecze o Puchar Stanleya 2022 W pierwszej rundzie trzy mecze 7s odbywają się tego samego dnia.

Los Angeles Kings i Edmonton Oilers zakończą się dziś wieczorem meczem o 22:00 ET na ESPN i fuboTV (Wypróbuj za darmo). Na obu arenach dochodziło do eksplozji i zaciętych meczów, ale głównym trendem jest to, że drużyna, która zdobędzie pierwszą bramkę, wygrywa. Edmonton umożliwił grę 7, wygrywając w czwartek 4-2. Evander Kane strzelił dwa gole w tym meczu i prawdopodobnie nadal będzie kluczem do awansu w ataku Oilers. Lewy napastnik strzelił siedem bramek w tej serii, co łączy go z Kirillem Kaprizovem z Minnesoty i Jake’em Goentzelem z Pittsburgha o pierwsze miejsce w National Hockey League w tegorocznych play-offach.

Boston i Karolina otworzyli w sobotę na PNC Arena i podobnie jak w pierwszych sześciu meczach serii, gospodarze wygrali. Hurricane’y przypieczętowały swoje bilety do drugiej rundy play-offów Pucharu Stanleya, wygrywając 3:2 z Bruins. Max Dome poprowadził Karolinę z trzema punktami, w tym dwoma golami w drugiej połowie. Hurricane’y wygrały teraz sześć kolejnych gier w grze 7, a następnie zagrają ze zwycięzcą serii Rangers-Penguins, która zakończy się w niedzielę w kolejnej grze 7.

Marzenie Lightninga o zdobyciu Pucharu Stanleya z trzema torfami jest wciąż żywe i ma się dobrze. Lewy skrzydłowy Nicholas Ball strzelił dwa gole dla Bolts w pierwszej i drugiej połowie – nie jest to zły sposób na zdobycie dwóch pierwszych bramek po sezonie. Trzecia połowa była bezbramkowa, ale było dużo emocji. Toronto opuściło pustą bramkę na około dwie minuty przed końcem meczu, ale ich próba powrotu nie powiodła się. Brayden Point nie widział żadnych minut w ostatnim okresie z powodu kontuzji dolnej części ciała. A Maple Leafs oddał 31 strzałów na bramkę, ale miał problemy ze zdobyciem bramki ze względu na dobrą grę bramkarza Andrieja Wasilewskiego. Morgan Riley strzelił jedynego gola w drugiej połowie w 13:25 minucie.

READ  Pittsburgh Steelers vs Las Vegas Raiders 19.09.21 NFL Typy, kursy, prognozy » Gdzie czatować sport

Bądź na bieżąco, ponieważ CBS Sports zapewnia aktualizacje na żywo przez całą sobotnią akcję.