Scarlett Johansson opowiada o ciele Czarnej Wdowy w MCU

Sposób, w jaki filmy MCU przedstawiały Czarną Wdowę w czasach Iron Mana 2 i Avengers Marvela, a sposób, w jaki patrzymy na to teraz, dekadę później, jest zupełnie inny. Niecały miesiąc przed Black Widow gwiazda Scarlett Johansson przygląda się ewolucji postaci w nowym wywiadzie dla zderzak.

„Patrzysz na Iron Mana 2 i chociaż było naprawdę fajnie i było w nim wiele wspaniałych momentów, postać jest bardzo seksualna, wiesz?” powiedział Johansson. „Naprawdę mówiłem o tym, że jest to kawałek czegoś, jak posiadanie lub coś takiego, jak kawałek osła, naprawdę. I nawet Tony odniósł się do tego w pewnym momencie jako coś takiego”.

“[Tony] Kiedyś nazwał to kawałkiem mięsa iw tamtym czasie prawdopodobnie był to komplement. Ponieważ moje myślenie było inne” – kontynuował Johansson. Teraz ludzie, małe dziewczynki, dostają dużo bardziej pozytywne przesłanie, ale wspaniale jest być częścią tej transformacji i móc wyjść po drugiej stronie i być częścią tej starej historii, ale także rozwijać się, ewoluować. Myślę, że to świetnie”.

Johansson mówi również o wcieleniu Czarnej Wdowy, ponieważ odnosi się to do wewnętrznego rozwoju postaci.

„Właściwie myślę, że Natasha wykorzystuje swoją seksualność jako sposób na odczuwanie, rodzaj manipulowania sytuacją, a następnie bycia kokieteryjną i złośliwą, a potem wyciągniesz nogi, prawda? To będzie uwodzicielskie w ten sposób i to jest siła, jej siła w jej życiu seksualnym, a potem to się zmienia z czasem, prawda? „Jej siła była w rzeczywistości jej słabością” – powiedział Johansson. W końcowej grze poświęca się z miłości. Ratuje swojego przyjaciela, ratuje wszystkich. I myślę, że samo przebywanie w takim stanie głowy i możliwość podjęcia przegranej decyzji, ten bezinteresowny akt, jest również niesamowicie potężny.

Wywiad Long i Johansson wypowiadają się na różne tematy, więc warto przeczytać oprócz tych anegdot. Bilety na Czarną Wdowę Jest na sprzedaż przed debiutem kinowym w 9 lipca, gdy uzyskasz również dostęp do Disney + Premier Access. W międzyczasie poczytaj o tym, co miał do powiedzenia reżyser jej inspiracja Idę do kina i co będzie Black Widow Spójrz na IMAX. Nie zapomnij sprawdzić Najnowszy zwiastun, Jeśli chodzi o.

READ  Gillian Anderson ujawnia, że ​​skończyła nosić stanik: „Nie obchodzi mnie, czy moje piersi sięgają pępka”

Oglądaj transmisje na żywo, filmy i nie tylko z letniego wydarzenia GameSpot. Sprawdź to

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top