Shazam! Aktor Zachary Levi dzieli się swoimi odczuciami na temat procesu o zniesławienie Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Są słynne rozwody, a potem rozłam między Amber Heard i Johnnym Deppem. Obaj aktorzy od lat zmagają się w sądzie, wciąż pojawiając się na pierwszych stronach gazet po niedawnym procesie o zniesławienie. Tak wielu ludzi wpłynęło na tę publiczną kontrowersję, a teraz Shazam! Gwiazda Zachary Levy podzielił się swoimi odczuciami na temat procesu Deppa i Hearda o zniesławienie.

Fani Zachary’ego Levi byli zachwyceni, kiedy Pierwszy zwiastun dla Shazam! gniew bogów Został wydany na Comic-Conie w miniony weekend. Podczas gdy wszystkie oczy zwrócone są na jego kolejny występ jako superbohater DC, 41-letni aktor niedawno zadebiutował. Joe Rogan Doświadczenie. Rozmowa ostatecznie zeszła na proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard, a Levi skupił się na wirusowej naturze sprawy. Jak mówi ,

Jakaś część mnie pragnie, żeby nikt nie przejmował się żadnym z tych dramatów, które się rozwijają. Ponieważ tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z czyimś życiem ani z uczynieniem świata lepszym miejscem.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top