S. Marek Borowicz laureatem Nagrody dla Najlepszego Polaka w konkursie „Wybitny Polak” Biznes 2022

Pure Wafer CEO odbiera nagrodę z rąk Konsula Generalnego RP

San Jose, Kalifornia, 20 grudnia 2022 r–(Drut biznesowy)–Czysty opłatekDyrektor generalny S. Mark (Marek) Borowicz poinformował o przejęciu czołowego amerykańskiego dostawcy rozwiązań i usług krzemowych – w tym najwyższej jakości produktów z odzysku płytek półprzewodnikowych – dla czołowych światowych producentów półprzewodników i producentów sprzętu półprzewodnikowego. Nagroda dla Najlepszego Polaka 2022 w kategorii Biznes. Borowicz odebrał nagrodę z rąk Ambasady RP w Los Angeles.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełne wydanie tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20221220005607/en/

Mark Borovich, CEO, PureWafer 2022 Zdobywca nagrody Best Pole Award w kategorii biznesowej (fot. Business Wire)

Organizowany przez Fundację ikona polskiej promocji „Teras Polska” Nagroda Najlepszego Polaka to konkurs organizowany w sześciu krajach, otwarty dla obywateli polskich oraz osób polskiego pochodzenia na stałe mieszkających poza granicami Polski. Zwycięzcy wyłaniani są w pięciu kategoriach: Nauka, Kultura, Biznes, Osobowość, Młodzi Polacy. Laureaci są aktywni w swojej społeczności lokalnej, branży, mieszkańcy nowej ojczyzny, którzy z powodzeniem zintegrowali się z polskim społeczeństwem.

„To zaszczyt dla mnie i mojej rodziny, że zostaliśmy docenieni przez wielu moich polskich przyjaciół w Polsce i na całym świecie” – skomentował S. Mark Borowicz, prezes Pure Wafer Inc. (spółka portfelowa Edgewater Capital Group). „Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wielkiego wysiłku moich rodziców, Stanisława i Izabeli Borowiczów, którzy wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych i zachowali historię, tradycje i język polski w moim codziennym życiu. To także podsyca pasję i pragnienie, aby moje dzieci nadal żyć i uczyć się. Moja ukochana żona Edyta Stolarska Borowicz i ja Kochając polskie tradycje, język i sztukę.”

https://wybitnypolak.pl/pl/edycje-regionalne/usa-los-angeles

O nagrodzie dla najlepszego Polaka

Konkurs „Najlepszy Polak” to inicjatywa Fundacji Polski Symbol Reklamy, której głównym celem jest kreowanie pozytywnego wizerunku Polaków, pokazanie ich osiągnięć oraz wyróżnienie i zachęcenie tych, którzy odnieśli sukces w kraju i za granicą. Według Krzysztofa Przybyła, szefa Fundacji Polskich Symboli Reklamy, na całym świecie jest około 20 milionów słupków. Większość przedstawicieli Polonii mieszka w Stanach Zjednoczonych. 12 lat temu Fundacja Ikona Polskiej Reklamy „Teras Polska” postawiła sobie za cel wyróżnianie osób, które poprzez swój dorobek zawodowy i zaangażowanie prospołeczne przyczyniają się do promocji i wzmacniania pozytywnego wizerunku Polski.

READ  Polski bank centralny ponownie podnosi stopy procentowe, gdy inflacja rośnie do 20 lat

„Połączenie w promowaniu kultury polskiej i amerykańskiej oraz ciężka praca na rzecz podtrzymywania polsko-amerykańskich wartości wzmacnia więzi między naszymi dwoma krajami, które mają długą i przeplatającą się historię” – zaznaczył Borowicz. „Szczególnie pragnę podziękować jury „Teras Polska” za wybór mnie, ale przede wszystkim Panu Markowi Živno za wiarę we mnie i nominację do tej nagrody.”

Konkurs „Najlepszy Polak” to szczególna okazja do zaprezentowania sylwetek tych chłopaków, którzy często są znani i szanowani w diasporze, a dla Polaków mieszkających w kraju są całkowicie anonimowi. Za organizację zawodów w poszczególnych krajach odpowiedzialne są komitety organizacyjne powołane przez lokalne organizacje polonijne. Komisje wyłaniają – spośród przedstawicieli lokalnej Polonii – członków panelu ekspertów, których zadaniem jest ocena zgłoszonych do konkursu nominacji i wyłonienie zwycięzców. Pełna reprezentacja Polonii w pracach tej organizacji gwarantuje rzetelną ocenę kandydatów i obiektywny wybór laureatów. Realizację konkursu za granicą wspierają polskie placówki dyplomatyczne. Po więcej informacji Nagroda dla najlepszego Polaka 2022.

O czystym opłatku

Pure Wafer jest największym amerykańskim dostawcą rozwiązań i usług w zakresie płytek krzemowych dla światowego przemysłu produkcji półprzewodników. Prowadząc trzy fabryki półprzewodników w Kalifornii i Arizonie, firma Pure Wafer oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie płytek krzemowych. Obejmują one najwyższej jakości odzysk płytek krzemowych o grubości od 50 mm do 300 mm, cienkowarstwowe, oprogramowanie do zarządzania płytkami jako usługę, pośrednictwo w zakresie płytek, rozwój procesów i usługi produkcyjne. Od ponad 20 lat nieustannie inwestuje w zaawansowane technologie, które pomogły jej stać się zaufanym źródłem rozwiązań w zakresie płytek krzemowych dla czołowych światowych producentów OEM, IDM i producentów półprzewodników fabless. Pure Wafer to najlepszy wybór wśród rozwiązań do odzyskiwania płytek krzemowych w Ameryce Północnej. przyjazd purewafer.com

Zobacz oryginalną wersję na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221220005607/en/

READ  GRL Prologues wchodzi do Polski w Bośni

Łączność

Camerona Kincaida
[email protected]
818-579-4451

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top