Stopa bezrobocia w Polsce nie zmieniła się w listopadzie

HR

Zdjęcie autorstwa Fizkesa / Shutterstock.com

Stopa bezrobocia w Polsce wyniosła w listopadzie 5,1%, czyli tyle samo co w październiku, oszacowała we wtorek minister rodziny i polityki społecznej Marlina Malek.

Rząd podał, że pod koniec listopada w całym kraju bez pracy było około 801 500 osób, w porównaniu z 97 300 rok wcześniej.

Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w zeszłym miesiącu, że stopa bezrobocia w Polsce wyniosła w październiku 5,1%, bez zmian od września.

Wspieraj Budapest Business Journal

Budowanie firmy dziennikarskiej wartej swojej nazwy jest kosztownym biznesem. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym można zaufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Firmy wydawnicze na całym świecie mają trudności ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla wyników. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcemy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij przycisk wsparcia BBJ i możesz wybrać, ile i jak często wysyłasz swoje składki.

READ  Polska: Trudne czasy dla podatników

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *