Rynek czujników kosmicznych osiągnie 6,16 mld USD do 2028 r. |

Pune, Indie, 12 kwietnia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Świat rynek czujników kosmicznych był rozmiar? 1,40 miliarda dolarów amerykańskich W 2020 r. Oczekuje się, że rynek wzrośnie z 1,91 miliarda dolarów amerykańskich W 2021 do 6,16 mld USD w 2028 r. przy złożonej rocznej stopie wzrostu 18,21% W okresie 2021-2028. Te ważne informacje są dostarczane przez Fortune Business Insights™W swoim raporcie pt. sondy kosmiczne Rynek2021-2028″. Czynniki takie jak zdolność do zbierania danych i monitorowania warunków na ziemi oraz coraz większy postęp w technologii czujników zwiększą wpływ na rynek w okresie prognozy. Ponadto rosnący rozwój w kierunku fotowoltaicznych czujników kosmicznych będzie stymulował wzrost rynku.

Wpływ COVID-19

Opóźnienia w produkcji i wahania cen surowców w celu ograniczenia wzrostu rynku

Pandemia COVID-19 wywarła niszczący wpływ na branżę lotniczą. Wydaje się, że dominujący gracze pomijają reakcję ekonomiczną spowodowaną pandemią, nawet po opóźnieniu wprowadzania produktów na rynek i zakłóceniach w łańcuchach dostaw. Jednak niektórzy gracze doświadczyli ogromnych strat w dochodach z powodu załamania łańcucha dostaw i strat w produkcji. Ponadto narzucone przestoje i opóźnienia w sektorze transportu pchną branżę czujników kosmicznych w kierunku ujemnego wzrostu.

Pobierz przykładową broszurę PDF:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/space-sensors-market-105871

Lista głównych graczy obecnych w sondy kosmiczne Rynek:

 • Texas Instruments Incorporated (USA)
 • Honeywell International Corporation (USA)
 • Moog Inc. (Zjednoczone państwo)
 • Ametek Sp. (Zjednoczone państwo)
 • Połączenie TE (Szwajcaria)
 • Grupa RUAG (Szwajcaria)
 • Analog Devices Inc. (Zjednoczone państwo)
 • ABB (Szwajcaria)
 • Teledyne UK Limited (Wielka Brytania)

Plastry

Badany jest typ produktu, platforma, zastosowanie końcowe i region

W zależności od rodzaju produktu rynek dzieli się na czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, czujniki zbliżeniowe, czujniki położenia, czujniki drgań i inne.

Według platformy rynek jest podzielony na satelitę, łazik, pojazd nośny i czujniki.

Pod względem wykorzystania końcowego rynek jest podzielony na segmenty komercyjne, rządowe i obronne.

READ  Naukowcy z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej odkryli pierwszą od 20 lat nową roślinę mięsożerną

Pod względem geograficznym rynek można podzielić na Amerykę Północną, Europę, Azję i Pacyfik oraz resztę świata.

Przeglądaj szczegółowe podsumowanie raportu badawczego, korzystając ze spisu treści:

https://www.fortunebusinessinsights.com/space-sensors-market-105871

Zasięg raportu

Raport zawiera kompleksową analizę rynku, uwzględniając krytyczne aspekty, takie jak główni gracze, typy produktów, platformy i zastosowania końcowe. Oprócz tego raport przedstawia również bieżące wydarzenia w branży i przyszłe trendy rynkowe, aby zapewnić czytelnikom analityczną lekturę. Raport zawiera również szczegółowe prognozy w zamierzonym czasie trwania i wymienia czynniki, które mogą mieć negatywny/pozytywny wpływ na rynek.

Sterowniki i ograniczenia

Zwiększone wykorzystanie przetworników obrazu w celu wsparcia rynku

Czynniki takie jak zwiększone wykorzystanie czujników obrazu w obserwacji Ziemi, eksploracji Układu Słonecznego i misjach obserwacyjnych wszechświata przyspieszą wzrost rynku czujników kosmicznych w okresie prognozy. Ponadto rosnące zastosowania między obrazowaniem w wysokiej rozdzielczości, teleskopami kosmicznymi, spektroskopią atmosferyczną i innymi przyczynią się do zwiększenia śladu rynkowego. Zwiększone finansowanie badań i rozwoju z różnych agencji kosmicznych w skali globalnej przyspieszy wzrost rynku.

Jednak surowe regulacje rządowe dotyczące statków kosmicznych ograniczą wzrost rynku w okresie prognozy.

Informacje regionalne

Ameryka Północna odnotowuje największy udział w rynku ze względu na Popyt na zwiększone misje na Marsa i Księżyc

Ameryka Północna będzie miała największy udział w rynku czujników kosmicznych w okresie prognozy ze względu na zwiększoną częstotliwość misji na Marsa i Księżyc oraz obecność dominujących graczy. Czynniki takie jak rosnące zapotrzebowanie na rozmieszczenie satelitów orbitalnych i postępy w systemach kosmicznych ze strony organizacji globalnych zwiększą ślad rynkowy.

Region Azji i Pacyfiku zachowa znaczący udział w rynku pod względem globalnego wkładu dzięki zwiększonemu finansowaniu przez rząd zaawansowanych technologii i zwiększonej liczbie misji kosmicznych z gospodarek wschodzących, takich jak Chiny i Indie.

W okresie objętym prognozą Europa uzyska duży udział w rynku ze względu na wzrost programów kosmicznych i zwiększone inwestycje w badania i rozwój w technologii czujników.

READ  Naukowcy wytwarzają paliwo z gazów cieplarnianych

Zapytaj przed zakupem tego raportu badawczego:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/space-sensors-market-105871

Szczegółowy spis treści:

 • wstęp
  • Zakres wyszukiwania
  • Segmentacja rynku
  • Metodologia Badań
  • Definicje i założenia
 • Podsumowanie wykonawcze
 • dynamika rynku
  • Kierowcy rynku
  • ograniczenia rynkowe
  • Możliwości rynkowe
 • główne idee
  • Kluczowe wydarzenia w branży – fuzje, przejęcia i partnerstwa
  • Najnowsze osiągnięcia technologiczne
  • Analiza pięciu sił Portera
  • Analiza łańcucha dostaw
 • Ilościowy wgląd w wpływ pandemii COVID-19 na globalny rynek czujników lotniczych
  • Wpływ pandemii COVID-19 na światowy rynek czujników kosmicznych
  • Kroki podjęte przez branżę/firmy/rząd w celu przezwyciężenia wpływu
  • Duży rozwój w branży w odpowiedzi na wpływ COVID-19

Sprawdź spis treści…!

Porozmawiaj z naszym ekspertem:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/space-sensors-market-105871

Scena konkurencyjna

Rozwój nowych produktów i ciągły cykl aktualizacji w celu zwiększenia wzrostu rynku

Dominujący gracze na rynku nieustannie dążą do wprowadzania nowych produktów w celu wzbogacenia ich asortymentu. Dotacje i kontrakty rządowe są jednym z dominujących sposobów generowania przychodów. Na przykład w listopadzie 2021 r. Utah State Space Dynamics Laboratory (SDL) zdobyło dwa kontrakty o wartości 1,31 mld USD na działalność badawczo-rozwojową w zakresie prowadzenia postępów w zakresie prototypów kosmicznych i jądrowych, a także czujników kosmicznych do obrony przeciwrakietowej. Oczekuje się, że rozwój pojazdów nośnych, ładunków satelitarnych i mikroelektroniki pobudzi wzrost rynku. Odkrywanie nowego środowiska ma kluczowe znaczenie dla znaczących graczy w zakresie zwiększania kosztów działań badawczo-rozwojowych.

rozwój branży

 • Sierpień 2020: L3Harris Technologies wygrał kontrakt o wartości 1,2 miliarda dolarów od US Space Force na modernizację wojskowych czujników naziemnych, które mają zdolność śledzenia obiektów i działań w kosmosie.

Spójrz na powiązane spostrzeżenia badawcze:

rynek usług kosmicznych Analiza wpływu rozmiaru, zaangażowania i COVID-19, według ładunku (satelita, stratolit, ładunek, ludzki statek kosmiczny, sondy testowe), według typu orbity (GEO, poza GEO, LEO i MEO), według platformy startowej (ziemia, lotniczy, morski), według typu pojazdu (średnia i ciężka platforma nośna i mała platforma nośna), według użytkownika końcowego (komercyjnego, wojskowego i rządowego), perspektywy regionalne, 2020-2027

READ  Dyrektor generalny Spire Global mówi, że nowe talenty były kluczem do umowy SPAC, wartej 1 miliard dolarów,

rynek górnictwa kosmicznego Analiza wielkości, zaangażowania i branży, według etapu (projekt statku kosmicznego, wystrzelenie, eksploatacja), według typu asteroidy (typ C, typ S, typ M, inne), według zastosowania (budowa, pozyskiwanie zasobów, drukowanie 3D, inne) oraz prognozy regionalne , 2022-2029

o nas:

Fortune Business Insights™ Dostarcza dokładnych danych i innowacyjnych analiz dla firm, pomagając organizacjom różnej wielkości podejmować właściwe decyzje. Projektujemy nowe rozwiązania dla naszych klientów i pomagamy im stawić czoła różnym wyzwaniom, które charakteryzują ich biznes. Naszym celem jest umożliwienie im kompleksowej analizy rynku i zapewnienie dokładnego przeglądu rynku, na którym działają.

Tytuł:

Fortune Business Insights Sp. 9. piętro, wieża ikon, baner —

Mahalung Road, Baner, Pune 411045,

Maharashtra, Indie.

Telefon:

Stany Zjednoczone: +1 424253 0390

Wielka Brytania: +44 2071 939123

Azja i Pacyfik: +91744740 1245

e-mail: [email protected]

LinkedIn Facebook Świergot

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top