Nowy film Davida Lyncha w Cannes?czas na przedstawienie

Wydaje się, że premiera nowego projektu powieści kryminalnej Davida Lyncha, podobno dwa lata temu, odbędzie się na Festiwalu Filmowym w Cannes w przyszłym miesiącu.

różnorodnyW niedawnym predykcyjnym artykule w Cannes dwa źródła zaznajomione z tą sprawą powiedziały, że funkcja Lyncha zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia. Wiemy, że Laura Dern i niektórzy inni stali bywalcy Lyncha będą mieli role, ale wszelkie inne szczegóły są w tajemnicy.

Lynch zasugerował, że w ostatnich latach na długo przeszedł na emeryturę z robienia filmów fabularnych, i rzeczywiście jego ostatnim tradycyjnym filmem był „Inland Empire” z 2006 roku, chociaż nakręcił kilka filmów krótkometrażowych i oczywiście poprowadził cały osiemnasty odcinek odrodzenia „Twin Peaks”. ponownie w 2017 roku.

Dyskusja o następnym filmie Lyncha wskazuje na podobno tytuł „Wisterii” i może to być samodzielny film lub rozszerzony pilot nadchodzącej serii.

Tak czy inaczej, oczekuje się, że projekt zostanie ogłoszony w tym tygodniu jako część pierwszego ważnego ogłoszenia o składzie w Cannes. David Cronenberg, George Miller i Kelly Richardt również zaprezentują na festiwalu filmy.

źródło: Lista odtwarzaniaREAD  Czy Vince McMahon planuje wypuścić więcej talentów NXT?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top