Najnowsza przestrzeń basenowa OKIB otwarta w Vernon w Kolumbii Brytyjskiej – Okanagan

Indyjska trupa Okanagan zorganizowała uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Drzewa Kulturowego znajdującego się w Comasket Park w Vernon BC na Terytorium Selkes.

Uroczystość powitała wielu ludzi z OKIB, którzy przybyli, aby być świadkami najnowszej przestrzeni zgromadzeń w ich społeczności.

„To naprawdę ważne dla naszej społeczności, ponieważ jest to jedno z tych miejsc, w których organizujemy imprezy, rodziny chodzą na dół i mają jakieś rodzinne spotkania. Mam na myśli, że nigdy nie znajdziesz ładniejszego miejsca na Okanaganie, gdy się rozejrzysz”. powiedział szef Byron Lewis z Indian Okanagan Band. ”.

Czytaj więcej:

Społeczności Okanagan otrzymują regionalne fundusze na poprawę usług wsparcia w sytuacjach kryzysowych

Altana została zbudowana w latach 80. i wycofana z użytku w 2018 roku. Przebudowa obejmuje wiele elementów z oryginalnej altany i oczekuje się, że przetrwa w społeczności przez dziesięciolecia.

Historia toczy się dalej pod reklamą

„Drugi (zaczęty) w latach 80. i ponieważ jest to drewno, było dużo zgnilizny, więc musieliśmy wszystko usunąć. Ale to, co widzisz, to drewno poddane obróbce, więc myślę, że to drewno przetrwa (dłużej), – powiedział Lewis.

Altana może pomieścić około 300 osób. Jest to okrągły budynek z odkrytym dachem, w którym znajdują się siedzenia w stylu trybuny, które opływają wnętrze budynku na czterech poziomach.

Czytaj więcej:

Indyjski boysband Okanagan osiąga porozumienie w sprawie zakupu O’Keefe Range

Kilku członków społeczności, którzy wzięli udział w wydarzeniu, wyraziło wdzięczność za odzyskanie Arbor.

„W ten sposób ponownie łączymy naszą rodzinę i naszych ludzi, potrzebujemy tego do naszych interakcji z ostatnimi dwoma latami koronawirusa i pożarów, a to jest bardzo ważne dla naszych ludzi” – powiedział członek społeczności OKIB, Deb Nicholas.

READ  Fizycy wykrywają oznaki neutrin w Wielkim Zderzaczu Hadronów

OKIB planuje jak najszybciej zorganizować więcej wydarzeń w Arbor, ponieważ wiele z nich zostało zawieszonych z powodu COVID-19.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top