Ryan Francis Raivis Kristians Ansons Saint John C. Dogs Hamilton Bulldogs Memorial Cup

St. John’s, Uwaga: St. John’s Sea Dogs w pełni wykorzystują nowy reset po rozczarowującym wewnętrznym załamaniu.

Pierwsza runda przegranych play-offów Quebec Youth Hockey League z słabszym Rimouskim Oceanicem – Przegrana w piątym i decydującym meczu w serii po 30 sekundach dogrywki – Sea Dogs zwolniło rezerwowego trenera Jordiego Dwyera, tymczasowego trenera Gardinera McDougalla i poszło do pracy, walcząc o Puchar Jubileuszowy Jako drużyna gospodarzy.

Na razie w porządku.

W poniedziałek, w swoim pierwszym meczu rundy Junior Hockey League, Sea Dogs rozpoczęli silną walkę, a następnie wygrali z mistrzem Ontario Hockey League Hamiltonem Bulldogs 5-3 na TD Station, mimo że nie grali w rywalizacji. Od czasu ich wyjścia z play-offów 12 maja.

Poniedziałkowa akcja to także pierwszy mecz Memorial Cup od trzech lat z powodu odwołania COVID.

Jan Kuzniecow, Ravis Christians Ansons, William Dufour, Ryan Francis i Peter Reynolds strzelili gole dla Sea Dogs, pokonując Hamilton 36-20. Philip Doust zaliczył trzy asysty, a Francis dwie.

Ryan Winterton miał dwa gole i asystę dla Bulldogs, podczas gdy kolega z drużyny Avery Hayes miał gola i asystę.

Na otwarcie turnieju Sea Dogs założyli pamiątkową koszulkę. Koszulki noszone w grze zostaną wylicytowane, a dochód trafi do Poppy Trust Królewskiego Legionu Kanadyjskiego.

KONTROLE POKE: Edmonton Oil Kings, mistrzowie Western Hockey League, spotkają się we wtorek z Shawinigan Cataractis, mistrzem Quebec Western Hockey League. … Kolejne spotkanie Hamiltona odbędzie się w czwartek z Shawiniganem, a St. John’s w środę z Edmonton. …Kanadyjska Liga Hokejowa ogłosiła nowy system punktów na kilka godzin przed rozpoczęciem Pucharu 102. Rocznicy. Drużyny będą teraz zdobywać trzy punkty za zwycięstwo organizacyjne, dwa punkty za wygraną w dogrywce i jeden punkt za przegraną w dogrywce w części sześciorundowej, wydarzenia. CHL zapowiedział również, że dogrywka z nagłą śmiercią zostanie rozegrana w formacie 3 na 3 w 20-minutowych odstępach podczas Round Robin. Dogrywka w meczach tiebreakowych i play-off będzie 5v5.

READ  Harmonogram meczów pierwszej rundy NHL Stanley Cup 2021, informacje telewizyjne

Ten raport został po raz pierwszy opublikowany przez The Canadian Press 20 czerwca 2022 r.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top