Zwiastun FF7 Rebirth ujawnia szokującą prawdę o trylogii remake

Kwadratowy Enix hostowane Dwudziesta piąta rocznica przepływ w zeszłym tygodniu Final Fantasy VII. Wraz z ujawnieniem pojawiła się pierwsza wielka zapowiedź wieczoru Istota kryzysu Dostanie przeróbkę tej zimy. Jednak moment upuszczenia mikrofonu nadszedł pod koniec krótkiego streamu, gdy zwiastun dla Final Fantasy VII Odrodzenie zostało pokazane. kontynuacja Remake Final Fantasy VII Chcąc jeszcze bardziej popchnąć metanarrację tego projektu remake’u, wskazówki ukryte w zwiastunie ujawniają, że ten projekt zawsze był czymś więcej niż tylko remake’iem. Jedyna różnica polega na tym, że Square Enix w końcu zaczyna ogarniać rzeczywistość, którą zawsze była, gdy cofa się w czasie.

The Przeróbka FF7 Seria jest właściwie sequelową trylogią.

w wykrywaniu W zwiastunie Cloud mówi: „Jesteś tu ze mną od 5 lat. Gdzie jesteś? Co się z tobą stało?” Mówi (może retorycznie) do Zack Verżołnierz, który był obok Clouda, zanim pojawił się ponownie w Medgar przed rozpoczęciem oryginalnej pracy FF7 Obok Przeróbka FF7. Chmura wreszcie pamiętaj Zack jest integralną częścią oryginalnego rozwoju postaci w Cloud, coś, co dzieje się długo po grze. Przez dłuższy czas w grze Cloud cierpi na amnezję i błędnie przypomina sobie niektóre z doświadczeń Zacka.

Po tym, jak Hugo próbuje Cloud i Zacka, stają przed ogromną grupą żołnierzy Shinra, zanim wracają do Medgar City. To tutaj historie zaczynają się rozchodzić i żonglować. Pierwotnie Zack zginął walcząc w obronie Clouda. Na końcu przerobićA Jednak ta sama scena jest wyzwalana. Zack wciąż walczy z żołnierzami Shinra, ale przeżył.

Ta zmiana losu jest widoczna dla gracza dopiero po ostatniej walce w przerobićktóry jest przeciwko władcom losu, który reprezentuje ścisłą ścieżkę pochodzenia FF7. Sędziowie przeforsowali historię przerobić W miarę możliwości podążać za pochodzeniem, ale z ich porażką wszystko jest możliwe. The Nowe narodziny Zwiastun zaczyna się słowami Erith: „Przyszłość, nawet jeśli jest napisana, można zmienić. Skup się więc na przyszłości, a nie na przeszłości”.

READ  Szczegółowa data premiery, zwiastun, beta i crossover „Ghost Recon Frontline”

Tutaj sprawy się komplikują, nawet przez Final Fantasy Normy. Historia Zacka i jego śmierci w przeszłości. Do czasu obie różnice FF7 Nigdy nie umarł. Jak można zmienić to przeszłe wydarzenie? No bo to czyjaś przyszłość.

Były podpowiedzi umieszczone jak bułka tarta Przeróbka FF7 Pokazują, że ktoś przechodzi przez tę historię z większą ilością informacji, niż na to pozwolił, oraz z informacjami uzyskanymi z życia w tej historii zgodnie z zamierzeniami. sprawca? Erith.

Erith ukrywa wiedzę o przeszłości.Kwadratowy Enix

Pierwotnie FF7Erith i Cloud spotykają się w przelocie, zaraz po pierwszej misji bombardowania. Nic się między nimi nie dzieje i nie spotkają się ponownie, dopóki Claude nie wpadnie później do jej kościoła. podczas przerobić, Dwie ścieżki krzyżują się jak w oryginale, ale tym razem Erith przedstawia kwiat na chmurze. „Kochankowie dawali im je, gdy się spotykają”, mówi. Ci, którzy zagrają w oryginał, wiedzą, że związek Erith i Cloud jest romantyczny, choć z powodu tragicznych okoliczności nigdy nie został w pełni rozwiązany.

To wskazuje na Erith Posiadanie pewnej wiedzy na temat jej historii z Cloud, coś, co może wiedzieć tylko wtedy, gdy miała jakiś wgląd w swoje przeszłe życie, tak jak zostało to pierwotnie przedstawione. Final Fantasy.

W tej samej scenie Cloud doświadcza halucynacji Sephiroth, czegoś, co pierwotnie nie istniało. Sephiroth wskazuje również na wydarzenia z oryginalnej gry, mówiąc Cloud, że jest „za słaby, by kogokolwiek uratować”. Zarówno Eret, jak i Sefirot Działaj w sposób sugerujący wiedzę o przyszłych wydarzeniach. The Nowe narodziny Zwiastun pyta: „Jaki jest koniec gry Sephiroth?” Powinno to być jednak oczywiste. Cloud mówi nawet, że plan Sephirotha pochodzi z oryginalnej gry tuż przed wydaniem tego skryptu. Wydaje się, że Sephiroth próbuje zmienić bieg wydarzeń, zamiast po prostu odtwarzać wydarzenia, które doprowadziły go do porażki w poprzednim życiu.

READ  Surface Duo 2 żegluje przez FCC z 5G i pewnym ładowaniem bezprzewodowym

W walce z Sephirothem w przerobićProsi Cloud o pomoc w ukształtowaniu nowego przeznaczenia.

Lifestream może mieć odpowiedź na: Nowe narodzinyHistoria.Kwadratowy Enix

Tym, co łączy Erith i Sephiroth, jest ich związek ze Strumieniem Życia, fizycznym rdzeniem samej planety. To także życie pozagrobowe, przez które wspomnienia ludzi wracają na planetę. Istoty takie jak Erith i Sephiroth mają tak silne połączenie ze Strumieniem Życia, że ​​mogą zachować pewną świadomość i wpływać na zmiany w świecie fizycznym. Incydent podżegania do FF7 przerobić A jego kontynuacje mogą być częścią Sephiroth, która rozpływa się w Lifestream pod koniec oryginału Final Fantasy 7 Szuka sposobu na zmianę swojego losu.

Strumień życia przepływa przez jądro planety, więc wydaje się możliwe, że ci wystarczająco silni mogą cofnąć się przez wspomnienia planety i wpłynąć na zmiany w przeszłości. Sephiroth jest znany z tego, że realizuje swoje plany pod fasadą, będąc w zupełnie innych miejscach, więc kto powiedziałby, że nie mógłby zrobić tego samego w innym czasie? Jeśli tak było, być może Erith podążyła za Sephiroth w przeszłości, aby udaremnić dokładnie ten plan.

Zostaw to legendarnemu Tetsuya Nomura Aby stworzyć sequel, który rozgrywa się w alternatywnej przeszłości, jednocześnie wpływając na historię pochodzenia.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top