Jestem po zwycięskiej stronie tego, jak się sprawy potoczą

Phila Mickelsona Jest jedną z najciekawszych osób na polu golfowym. Jego wypowiedzi wywołały wiele reakcji, a Mickelson nie rezygnuje ze swoich intencji. Tym razem oddał hołd LIV Golfowi i wszystkim, co robią, aby poprawić golfa.

„Golf ma ogromne szczęście, że w grę inwestuje Fundusz Inwestycji Publicznych,Mickelson powiedział, cytowany przez Planetsport.com „Miliardy dolarów wlewają się teraz w golfa, a możliwość wejścia na świat i uczynienia golfa prawdziwie globalnym sportem jest naprawdę dobra dla tej gry..

„Teraz USA i Wielka Brytania nie są za tym, ale wszędzie na świecie LIV Golf jest kochany i w końcu przychodzą i akceptują to.. „Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, gdzie są obecnie postrzegane bardzo negatywnie, to się zmieniło i naprawdę się rozwija, a we właściwym czasie w ciągu kilku lat nie tylko zostanie to zaakceptowane, ale zostanie docenione (z powodu) uczestnictwa i napływ kapitału w tym sporcie i czym się on zajmuje” .

Phil Mickelson i PGA Tour

Chociaż od wielu lat jest częścią PGA Tour, wydaje się, że Mickelson ma awersję do Tour, gdzie wyrobił sobie nazwisko, odniósł wiele sukcesów i stał się sławnym graczem. Phil nie ufa PGA Tour i temu, co teraz robią.

„Przez długi, długi czas, 30 lat w PGA Tour, prawie wszyscy najlepsi gracze na PGA Tour grali, przynajmniej w ciągu ostatnich 20 lat.” – dodał Mickelson. „To się nigdy więcej nie powtórzy. „Myślę, że idąc naprzód, musisz wybrać stronę.

Musisz wybrać, po której stronie Twoim zdaniem odniesie sukces i mocno wierzę, że jestem po zwycięskiej stronie tego, jak sprawy będą się rozwijać i kształtować w nadchodzących latach dla profesjonalnego golfa. „W LIV gramy przeciwko wielu najlepszym graczom na świecie, a na PGA Tour jest wielu najlepszych graczy na świecie.

Dopóki obie strony nie usiądą, nie wynegocjują i nie wypracują czegoś, obie strony będą nadal się zmieniać i ewoluować. „I widzę, że LIV Golf idzie w górę, widzę, że PGA Tour spada i lubię stronę, po której jestem”.

READ  Jays wygrywają 3-2, zdobądź stawkę z pierwszego miejsca na Wildcard

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top