Reżyser Flash dzieli się spojrzeniem na Central City

Reżyser Flasha, Andy Muschietti, po raz pierwszy podzielił się spojrzeniem na Central City.

Reżyser zamieścił szybki zrzut ekranu Instagram W Central City – miejscu narodzin superbohatera DC, Flasha, pojawia się oświetlony neonami róg.

On powiedział: „Wkrótce sprowadzimy błyskawicę”.

Oczywiście fani komiksów dobrze znają Central City, ale niekoniecznie jest to zakątek miasta, który poznajemy.

Chociaż zielony ekran można zobaczyć po jednej stronie obrazu (przypuszczalnie blok miejski został cyfrowo powiększony w postprodukcji), nie ma tu wiele do odnotowania, z wyjątkiem być może pizzerii. W końcu wersja Flasha w reżyserii Ezry Millera jest już znana z tego, że cieszy się jednym lub dwoma romansami.

Oczywiście musi spożywać dużo kalorii z powodu hipermetabolizmu.

Poza tym Muschietti jest przedstawiony z czarną wersją logo skrzyni biegów – kultowym błyskiem, z którego słynie superbohater.

Mówi się, że Flash idzie naprzód z Ezrą Millerem w kultowym czerwonym garniturze, pomimo katalogu spraw, w tym włamań, a także zaginięć podczas kłopotów prawnych w Massachusetts, Hawajach i Północnej Dakocie.

Te problemy doprowadziły do ​​​​doniesień, że Warner Bros. chciał rozstać się z Millerem, ponieważ firma planuje wiele scenariuszy z udziałem Flasha – z których jeden oznaczałby anulowanie projektu.

W sierpniu Miller przeprosił za ich ostatnie zachowanie i najwyraźniej spotkał się z kierownictwem Warner Bros., aby omówić przyszłość ich roli DC. Najwyraźniej jednak poszło dobrze, a niespokojna gwiazda wróciła na plan na powtórkę w październiku.

Wydaje się również, że film zyskał nowe zaufanie, ponieważ Flash 2 ma już scenariusz.

Niedawno data premiery Flasha została przesunięta o tydzień do 16 czerwca 2023 r., co oznacza, że ​​nie będziemy musieli długo czekać, aby zobaczyć, czy pierwszy solowy film Barry’ego Allena stanie się hitem.

READ  The Rock oddaje hołd promocji WWE SmackDown

Jednak wraz z anulowaniem Wonder Woman 3, a także odejściem Henry’ego Cavilla jako Supermana, wygląda na to, że Justice League DC może napotkać wiele zmian, zanim otrzymamy drugi film Flash.

Chcesz przeczytać więcej o Flashu? Sprawdź wszystkie filmy i programy DC potwierdzone na 2023 rok oraz kamee DC, które zostały już wycięte z Flasha.

Ryan Liston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz to śledzić Świergot.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top