Kapitan Marvel 2 Aktorka zaskoczona czasem ekranu

Podczas gdy fani byli sprawiedliwi Niedawno wprowadzono nowego bohatera Oscara, Isaaca Moon Knighta Dzięki jego niedawnej ograniczonej serii sześciu odcinków widzowie są już w połowie drogi od jednego prequelu do następnego: Kamala Khan z filmu Iman Vilani. Pani Marvell Do tej pory wydano dwa odcinki i zarówno krytycy, jak i publiczność wydają się to uwielbiać.

Wspaniale, jak dobrze fani zdają się dogadać z nowym bohaterem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak wybitna będzie w przyszłości w MCU. Jeszcze bardziej imponująca postać zdołała nabrać rozpędu po tym, jak została przyjęta przez wielu fanów Zaniepokojony dramatyczną reformą Kamala Powers Group.

Po zakończeniu serialu Disney+ postać Następnie zagra rolę w nadchodzącej kontynuacji Captain MarvelA cuda. Ale jak długo aktorka pojawi się na ekranie? Wygląda na to, że może to być dobra część, ponieważ czas zaskoczył widza kobietą, która przywróciła panią Marvel do życia.

Iman Fellani zaskoczona Marvels Screentime

podziwiać

W rozmowie z różnorodnyA Pani Marvell Aktorka zdradziła, że ​​nie zdawała sobie sprawy ze swojej roli w nim cuda Byłaby czymś więcej niż tylko chustką na głowie, podczas gdy również dyskutowała o swoim czasie Nadchodzący sequel Brie Larson.

Villani ujawniła, jaka jest „Miał przeczucie [that she] będziesz w tym” Ale był zaskoczony, kiedy dowiedział się, jak by to było Rzeczywisty główny bohater:

„To była nocna sesja, kiedy ogłaszali wszystko w Disney Investor Day. Tuż przed ogłoszeniem obsady „The Marvels” dostałem wiadomość od Disney PR, dostałem wiadomość od Brie Larson i dostałem wiadomość od wszystkich producentów jednocześnie. Mówię, że jestem w filmie, a potem ogłosili to na ekranie. Powiedziałem „Dziękuję”. Miałem przeczucie, że będę w nim, ale to była duża rola, nie prawdziwy główny bohater, więc było fajnie”.

Następnie aktorka przeszła do streamowania do Nii Dacosty, reżyserki cuda. Vellani krzyczała jak się ma? „on jest [her] Ulubiony człowiek wszech czasów” To jest wyjście „Zawsze da pozytywne wzmocnienie:”

„Nia DaCosta to moja absolutna ulubiona istota ludzka. Myślę, że jest tak utalentowana, taka opiekuńcza i opiekuńcza. Jest aktorką reżyserską. Na przykład, gdy zrobisz ujęcie, jakiego pragniesz, mówi: „To jest dla ciebie”. rób co chcesz. Wszystko, czego nie próbowaliśmy, po prostu to zrób”. Zawsze dawała pozytywne wsparcie, nawet jeśli nie miała żadnych informacji zwrotnych. Mówiła: „Ta mała rzecz, którą zrobiłeś ręką, naprawdę mi się podobała”. było jak: „Och, wow. Zauważyłem!” Ona naprawdę troszczy się o ciebie i sprawdza cię.”

Miłość z pewnością na tym się nie kończy. Poszedłem to zauważyć Brie i Tiona wyglądają podobnie. Żartowałem Vilani jak „[she] Musiałem się trochę wycofać”. Kiedy opływa swoje dwie pozostałe gwiazdy:

„Brie i Teyonah są takie same. Stanie obok nich i dzielenie się z nimi ekranem jest tak potężne. potraktowałem to poważnie, a ja na to: „O mój Boże, jestem w filmie”.

Kamala Khan uwielbia Kapitana Marvela, a Vellani podziela te same uczucia z samą Brie Larson. Kontynuowałem, dzieląc się tym, jak „Kiedy [she] Nie miał problemu w grupie, [she] napisze [Brie Larson]: „

„Była najpiękniejsza. Byłam naprawdę nieśmiała i czułam, że wszystko, o co chciałam zapytać, byłoby głupie, ale nie sprawiała, że ​​czułam się. Miała tak ciepłą prezencję i sprawiła, że ​​nasza rozmowa na Zoomie była intymna, opowiadając mi o niej wszystko Doświadczenie. Powiedziała: „Poważnie, jeśli Twoja mama musiałaby porozmawiać z moją mamą, możemy to zrobić. Wszystko, czego potrzebujesz. Za każdym razem, gdy miałem jakieś problemy na planie, pisałem do niej, a ona była gotowa odpowiedzieć na moje pytania, niezależnie od tego, czy były głupie, czy małe.

Podziw Filani nadal był odczuwalny, gdy go ujawniła „[Larson] chciałem się przygotować [her] umysłowo” Za samą ilość zainteresowania filmem MarvelaA utrzymać [her] jej ręka cały czas:

„Naprawdę chciała być przy mnie, mimo że była już uznaną aktorką, bycie w Marvelu zmieniło jej karierę na zawsze. przemysłu, a ona chciała mnie do tego przygotować psychicznie i cały czas trzymać mnie za rękę.”

Jeśli chodzi o zachowanie wszystkich tajemnic Marvela, Pani Marvell Gwiazda pewnie oznajmiła jak „[she] zobowiąż się do [Marvel Studios President] Kevin [Feige] ten który [she] Żadne sekrety nigdy nie wyjdą na jaw:”

„Uwielbiam to. To potęga. Dla niektórych ludzi pieniądze i posiadanie firmy to potęga. Dla mnie to tajemnice Marvela. Złożyłem przysięgę Kevinowi, że nigdy nie porzucę tajemnicy. Jeśli tak się stanie, przechodzę na emeryturę. „

Kapitan Marvel i Kamala mają dużo wolnego czasu

z tytułem filmu cuda I nie skupianie się na samej kapitanie Marvelu, wydawało się bardzo oczywiste z Zaczynając od wszystkich trzech czołowych pań Miałaby dużo wolnego czasu. W rezultacie film będzie prawdopodobnie tak samo dobry jak Carol Danvers Jeśli chodzi o historię Kamali czy Moniki.

READ  Jada Pinkett Smith goli włosy i prezentuje nowy wygląd

Nawet po wydaniu tylko dwóch odcinków jest całkiem oczywiste, jak to zrobić Pani Marvell Stworzyłem już trochę oczekiwania na to, kiedy Kamala w końcu pozna swojego bohatera. Bez wątpienia ta chwila ładnie się opłaci – nie mówiąc już o Filani prawie na pewno Zamierzała pokierować niektórymi ze swoich wewnętrznych fanów w jego wykonaniu.

Biorąc pod uwagę, jak pozytywnie Vellani opisała swoje doświadczenie cudaI ze wszystkimi zaangażowanymi wygląda na to, że nadchodzący film może być hitem – miejmy nadzieję, znacznie lepszym niż pierwszy solowy projekt Larsona. Tym razem film ma tę zaletę, że nie jest poganiany i przyłapany między dwoma największymi filmami wszechczasów. No i oczywiście Ma Iman Fellaini; Jak coś może pójść nie tak?

Pani Marvell streaming teraz i cuda W kinach 28 lipca 2023 r.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top