Przed premierą Samsung Galaxy S21 FE odblokowany w nowym filmie

Samsung Przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swoich smartfonów Galaxy S21 FE w styczniu, zapewniając kupującym niedrogie wrażenia. Jednak klient z Republiki Południowej Afryki był w stanie dokonać przedsprzedaży urządzenia i zamieścił krótki film z recenzjami na Reddit.

W oparciu o wideo u/UnknownWon, Galaxy S21 FE jest zapakowany w wąskie pudełko, w którym nie ma ładowarki, ale nadal zawiera kabel ładujący USB typu C i narzędzie do wysuwania karty SIM. Sam telefon jest wariantem oliwkowo-zielonym (khaki), który ma pionową konfigurację potrójnego aparatu z tyłu z wybrzuszeniem kamery.

Według u/UnknownWon, S21 FE obsługuje One UI 3.1 Android Skórka 11, która jest bardziej stabilna niż nowo wydany Android 12. Aktualizacja powodowała wiele błędów i problemów z wydajnością, Zmuszanie Samsunga do wstrzymania wdrażania na swoich urządzeniach. Najnowsze i więcej Wydano stabilną wersję dla serii Galaxy S20 i Fold telefony.

Wyświetlacz pozwala obecnie na przełączanie między częstotliwościami odświeżania 60 i 120 Hz i jest zasilany przez chipset Qualcomm Snapdragon 888 oraz baterię o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem. Można nawet dostosować prędkość ładowania, a nawet wyłączyć, aby uniknąć przegrzania. Telefon jest również wyposażony w 6 GB pamięci RAM i wyposażony w skaner linii papilarnych na wyświetlaczu zamiast USG.

Redditor uważa, że ​​aparaty są takie same jak w Galaxy S20 FE — główny aparat 12 MP, teleobiektyw 8 MP i szeroki aparat 12 MP. Posiada również funkcję podwójnego nagrywania, która umożliwia jednoczesne nagrywanie z aparatu selfie i tylnego aparatu.

Zauważa również, że wyświetlacz S21 FE ma lekki zielony odcień w porównaniu z Poco X3 i nie ma opcji ręcznej regulacji balansu bieli. Jeśli chodzi o kompilację, u/UnknownWon twierdzi, że jest „lżejszy”, „wygodny” i czuje się „premium”.

Według wcześniejszych przecieków, telefon ma być dostępny w czterech kolorach – oliwkowym, czarnym, fioletowym i białym, a jego cena powinna zacząć się od 699 USD (~ 52 165 rupii).

READ  Najlepsze wyprzedaże w sklepie Xbox Live w Czarny piątek na gry Series X i Xbox One

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top