Prognozy cen lawinowych (AVAX) na 2022

Rok 2021 był ogólnie bardzo dobrym rokiem dla kryptowalut, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój nowych alternatywnych łańcuchów bloków Ethereum, takich jak na przykład Avalanche.

Lawina (faks), jedenasta co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, miała solidny rok z doskonałym, byczym wynikiem +3100%, przewyższając prawie wszystkie z dziesięciu najlepszych kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC) + 65%, Ethereum (ETH) + 413%, Moneta Binance (BNB) + 1,295%, Cardano (ADA) + 646% i Polkadot (DOT) + 199%, według CoinMarketCap.

Lawina (faksRok rozpoczął się kapitalizacją rynkową w wysokości 281 mln USD i wartością 3,66 monet, a zakończył ostatni dzień roku kapitalizacją rynkową w wysokości 26,1 mld USD o wartości 107,42 USD w momencie pisania tego tekstu, po osiągnięciu rekordowego poziomu 134,53 USD i kapitalizacja rynkowa 30,11 miliarda dolarów Pod koniec listopada.

Rozpocznij handel AVAX z Crypto.com

Co spowodowało, że cena lawinowa osiągnęła ATH w 2021 roku?

Ogromny rozmach AVAX miał miejsce w ostatnim kwartale tego roku, 16 listopada w Deloitte ogłaszać Nawiązał współpracę z Ava Labs, zespołem odpowiedzialnym za Avalanche, uruchamiając platformę o nazwie „Close As You Go (CAYG)” zbudowaną na blockchainie Avalanche.

Platforma ta pomoże władzom stanowym i lokalnym wykazać finansowanie federalne podczas klęsk żywiołowych i stanów zagrożenia zdrowia publicznego. Po tygodniu tego ogromnego partnerstwa AVAX osiągnął rekordowy poziom.

„Nowa platforma „Close As You Go” może odegrać kluczową rolę, pomagając tym liderom w przygotowaniu się do zebrania i weryfikacji niezbędnej dokumentacji w celu wykazania kwalifikowalności do finansowania i zmniejszenia ryzyka negatywnych wyników audytu w przyszłości.. To stwierdził Alex Haseley, Deloitte & Touche LLP i szef portfela zarządzania kryzysowego administracji i usług publicznych w Deloitte.

Po osiągnięciu rekordowego poziomu pod koniec listopada na poziomie 134,53 USD, zaczął spadać i ustanowił wsparcie na poziomie około 80 USD, aż do połowy grudnia opublikowano raport prowadzony przez Bank of America Alkash Shah, w którym stwierdzono, że lawina ma ogromny potencjał do szybszego rozwoju . Niższe opłaty rozliczeniowe i transakcyjne niż w przypadku innych alternatywnych łańcuchów bloków. Kilka dni później stablecoin USDC połączył się z blockchainem Avalanche, a tydzień później cena AVAX + 52% wzrosła w kanale zniżkowym, jak pokazano poniżej:

READ  Apple umożliwia programistom w Holandii oferowanie opcji płatności

Wykres AVAX/USD grudzień 2021. Źródło: FXEMPIRE

Co dalej z lawiną (AVAX) w 2022 roku?

Zgodnie z modelem algorytmu prognostycznego WalletInvestor, przewidują oni rok zwyżkowy w cenie AVAX z rokiem kończącym się na około 275 USD, ze zwrotami niższymi niż 2021, jak widać na poniższym obrazku:

Prognozy AVAX/USD WalletInvestor na rok 2022. Źródło: WalletInvestor

Inne prognozy na nadchodzący rok są bardziej optymistyczne, przy czym Gov Capital i CoinPriceForecast przewidują, że AVAX osiągnie odpowiednio 309 i 305 USD do grudnia 2022 r.

Wygląda na to, że AVAX będzie nadal rósł w przyszłym roku i trend wzrostowy będzie kontynuowany. jak Definicji i NFT Zyskując większą adopcję, nowi użytkownicy wchodzący w branżę kryptograficzną mogą postrzegać blockchain Avalanche jako alternatywę dla Ethereum. Miejmy nadzieję, że inne wielkie nazwiska, takie jak Deloitte, przyjmą blockchain Avalanche w 2022 roku, podczas gdy globalna adopcja kryptowalut będzie trwała.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top