Tak szybki jest Tesla Model S Plaid z Porsche Taycan Turbo S.Przez lata było Tesla Model S Był królem elektrycznych sedanów, ale potem pojawił się Porsche Taycan, a Turbo S szybko stał się najszybszym elektrycznym sedanem na rynku. Przewiń do połowy 2021 r. i Tesla odzyskała koronę.

Ulepszona seria Model S jest teraz z przodu przez trio motorowe Plaid i kanał Brooks z DragTimes na YouTube, który niedawno odebrał jeden z nich. Nie marnował czasu na testowanie swoich wyników, a ostatnio udał się do paska przeciągania, aby zobaczyć, jak wypada w porównaniu z Taycan Turbo S.

ten Model S Plaid Ma ogromną przewagę nad Taycan Turbo S, ponieważ posiada trzy silniki elektryczne, a Porsche Mam do czynienia z dwoma. Dodatkowo Model S Plaid dostarcza łącznie 1020 koni mechanicznych, podczas gdy Taycan Turbo S osiąga moc 750 koni mechanicznych.

Zobacz też: Ford Mustang pokazuje Shelby GT500 1100-konny Tesla Model S Plaid Nie jest niepokonany

Podczas pierwszego wyścigu kierowca Tesli zapomniał włączyć tryb drag strip, ale nawet Sο z łatwością wyprzedził Porsche i pokonał ćwierć mili w zaledwie 9,67 sekundy przy prędkości 150,93 mil na godzinę (242,9 km/h). Porsche przejechało ćwierć mili w 10,422 sekundy, co samo w sobie jest bardzo przyzwoitym czasem.

W ostatnim wyścigu był kierowcą Modele Plaid prawidłowo włącza model z hakiem holowniczym i pokonuje zaparkowaną ćwierć mili w 9,344 sekundy przy prędkości 151,34 mil na godzinę (243,6 km/h). W przypadku Porsche był wolniejszy o ponad sekundę.READ  Holandia zgłasza 15 nowych przypadków COVID-19 z pojawieniem się klastrów w rejonie Labrador-Grenfell

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top