Dni naszego życia są zepsute od 3 stycznia 2022 do 14 stycznia 2022

Nasz najnowszy dni naszego życia Spoilery od poniedziałku 3 stycznia do piątku 7 stycznia. Niepokojące odkrycie, podobnie jak zdumiewająca reklama. Dodatkowo dostarczane jest nowe ostrzeżenie i nie tylko!

Twoje ostateczne podsumowanie na rok 2021: Pełne zdjęć spojrzenie wstecz na wszystko, co się wydarzyło We wszystkich czterech wystawach – tak, wszystko! (OK, może nie *wszystko*)

Odszedł, ale nigdy nie został zapomniany: lojalny Hołd dla gwiazd mydlanych, które straciliśmy w 2021 r.. Zobacz ich karierę w naszej galerii.

dni naszego życia Tydzień Spoilerów 3 stycznia:

dni mydło: Eric nie miał czasu dla swojej mamy Po wyrzuceniu jej demona Chad i Lucas mają wiele do stracenia i to, czego tak naprawdę chcemy mydła w 2022 roku.

dni naszego życia Spoilery na poniedziałek 3 stycznia:

Sprawy mogą stać się niezręczne, gdy Allie, Tripp, Chanel i Johnny postanawiają wspólnie powitać 2022. Mówią, że tę, którą całujesz w środku nocy, będziesz kochać przez cały rok, więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, czy to możliwe, tylko może, że dziewczyny ze Sweet Bits zamkną usta, podczas gdy zegar wybija 12!

Kate będzie mogła rozpocząć nowy rok z czystym sumieniem po spowiedzi u Romana.

Sammy uważa, że ​​ona i Lucas mogą mieć szansę na związek, ale sugeruje, że najlepszym sposobem na powrót na właściwe tory jest opuszczenie miasta.

Starzy znajomi nie zostaną zapomniani, gdy John, Marlena, Steve i Kayla spędzą razem Sylwestra.

dni naszego życia Spoilery na wtorek 4 stycznia:

Za każdym razem, gdy zaczyna się nowy rok, daje nam szansę zastanowienia się, co działa, a co nie jest w naszym życiu. Wygląda na to, że Zander i Jack postanowili odłożyć na bok dzielące ich różnice, aby naprawić przyjaźń.

READ  Twitter oskarża Addisona Ray o bycie zwolennikiem Trumpa

Maggie desperacko chce znaleźć Sarę, więc prosi o posiłki. Coś nam mówi, że Gwen nie będzie zadowolona słysząc, że Abigail jest teraz w tej sprawie! W innych wiadomościach związanych z badaniami Steve jest gotowy, by wyruszyć za Kristen… ale Kayla nie pozwoli mu zrobić tego sam!

Co odkrywa Nicole, że jest tak wstrząśnięta?

dni naszego życia Spoilery na środę, 5 stycznia

Kate wie co nieco o oszustwie, ale czy potrafi znaleźć sposób, by Chad był z tym całkowicie szczery?

EJ ma nadzieję pogodzić się z Nicole, ale może to być trudniejsze, niż sobie wyobraża, ponieważ nie jest w szczególnie wyrozumiałym nastroju!

Zander ma nadzieję, że Rex naprowadzi go na właściwe tory. Czy cokolwiek Rex powiedziałby o jego ostatnich kontaktach z Sarą, byłoby dowodem na to, co naprawdę się wydarzyło?

dni naszego życia Spoilery na czwartek, 6 stycznia:

Poszukiwania Sarah trwają, gdy Xander łączy siły z Abigail, aby znaleźć swoją byłą dziewczynę. (Coś nam mówi, że Abigail trochę podoba się pomysł sprowadzenia Sarah z powrotem, tylko dlatego, że naprawdę pokrzyżowałoby to każdą szansę, że Gwen będzie szczęśliwa z Xanderem!)

Wszystkie dobre rzeczy muszą się kiedyś skończyć… łącznie z ostatnią wizytą Jennifer. Dzisiaj Jack i jego żona wracają do Bostonu.

Paulina robi wielkie plany wobec Chanel i jej nowego męża. Zastanawiam się, czy rzeczywiście poprowadzi ich do wspomnianych planów? Tymczasem Johnny ma świetne wieści. Kiedy dzieli się nim z Johnem i Marleną, czy widzą to tym samym obiektywem?

dni naszego życia Spoilery na piątek, 7 stycznia:

Wygląda na to, że Johnny lubi tworzyć duże i świetne reklamy. Ostatnim razem on i Chanel zawiązali węzeł. Co więc tym razem ujawni?

Roh roh, znowu zaczynamy: Susan odwiedza swoją dobrą przyjaciółkę, dr Marlenę Evans, aby powiedzieć, że ma inne przeczucie. Ale co to może być?

READ  Jonah potwierdza długość obecnej umowy z Impact Wrestling

Jak Lani by się zareagowała na zaproszenie Pauliny?

Sytuacja w rezydencji Demery stanie się jeszcze bardziej ekscytująca, gdy Anna i Tony wrócą z Europy.

Z początkiem nowego roku poświęćmy ten czas na wspomnienie najbliższych Mydlane gwiazdki, które straciliśmy w 2021 r. W poniższej galerii, a następnie zdobądź wszystkie nowe dni naszego życia Wyjścia i powrót w jednym miejscu!

Jaka jest najbardziej zagmatwana decyzja w ciągu dnia w 2021 roku? Kto był najlepiej przerobiony? Jaka jest jej najlepsza odsłona i najbardziej nieudana historia? Znajdź odpowiedzi na te pytania i poznaj więcej modyfikatorów mydła z gazyliona Najlepszy i najgorszy rok, hity i sukcesy W jednej ogromnej galerii zdjęć.

Richard Sims / Amy Mistrita

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top