Prognozy Bears at Lions: rozkład wyników, suma, trendy, rekwizyty graczy, telewizja, transmisja na żywo z meczu Dziękczynienia

ten Detroit Lwy I Niedźwiedzie z Chicago Otrzymasz swój plan na Święto Dziękczynienia z trzema grami i 12 tydzień, gdy ci konkurenci NFC North zmierzą się dzisiaj z Ford Field. Obie drużyny przegrywają w 11. tygodniu. W Detroit wciąż nie wygrali sezonu 0-9-1 i nie mieli rozgrywającego. Jared Goff W poprzednim meczu z Cleveland z powodu kontuzji tiltu. on jest Ma szansę zagrać w czwartek, ale jeśli nie będzie w stanie iść, będzie Tim Boyle pod centrum. W międzyczasie Bears będzie bez fenomenu debiutantów Justin Fields Po doznaniu kontuzji żeber w niedzielnej przegranej z wronyto znaczy weteran Andy Dalton Wola skinąć głową.

Poniżej przyjrzymy się konkretnie różnym sposobom obstawiania, jakie oferuje nam ten świąteczny mecz. Przyjrzymy się, jak pasmo zmienia się w ciągu tygodnia do czwartku i oczywiście przedstawimy nasze typy do tej gry wraz z kilkoma ulubionymi graczami.

wszyscy Kursy NFL przez Caesars Sportsbook.

jak oglądać

Data: czwartek 25 listopada | czas: 12:30 czasu wschodniego
Lokalizacja: Ford Field (Detroit)
TELEWIZJA:
Lis | Strumień: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Nieprzerwany: Aplikacja sportowa CBS
Perspektywa: Niedźwiedzie -3, O/U 41,5

ruch linii

Najnowsze możliwości:

Detroit Lwy +3

Ten spread pierwotnie utrzymywał Bears jako najlepszy cel z pola w Detroit i na krótko przeniósł się do Bears -3,5 w poniedziałek, zanim powrócił do pierwszego numeru.

elita: Niedźwiedzie -3. Andy Dalton jest więcej niż zdolny do zarządzania tym atakiem Niedźwiedzi przeciwko 28. pozycji obrony Lwów DVOA. Tak długo, jak Dalton pozostaje wolny od błędów, obrona powinna być w stanie zlikwidować walczącego Tima Boyle’a lub Jareda Goffa w tym meczu. Tymczasem Lwy były dość słabe w obliczu wyścigów w tym sezonie, a Chicago zacznie biec David Montgomery, który rzucił się na ponad 100 jardów i dwa przyłożenia przeciwko tej drużynie na początku tego roku. Zwycięstwo w obronie piłką może być tutaj dobrą rzeczą dla Niedźwiedzi.

READ  Giannis Antetokonmo opuszcza ECF Game 4 z kontuzją kolana

główny kierunek: Znosi 4-1 ATS przeciwko drużynom z przegranym rekordem.

Więcej/mniej niż łącznie

Suma tego meczu drastycznie spadła po 45. otwarciu przed 11 tygodniem. Po kontuzji żeber Justina Fieldsa liczba ta spadła do 41,5.

elita: poniżej 41,5. To bardzo niska liczba, ale trudno zobaczyć, jak te kluby zapalają się w czwartek na tablicy wyników. W sezonie Niedźwiedzie (16,3) i Lwy (16) zajmowały 29. i 30. miejsce w NFL pod względem punktów na mecz, z szacunkiem. Dla Bears były jeszcze gorszym atakiem na drodze, średnio tylko 14 punktów na mecz (31. w NFL). Biorąc pod uwagę te liczby oraz fakt, że obie drużyny mogą zacząć odrabianie kopii, trudno nie schylać się w dół.

główny kierunek: Ponad 7-2 w ostatnich dziewięciu meczach Bears.

Rekwizyty gracza do rozważenia

Całkowita liczba jardów szczytu Davida Montgomery’ego: ponad 77,5 (-115). Detroit jest jedną z najgorszych obrony w NFL, średnio 140,5 jarda na mecz na parkiecie. Te liczby są jeszcze gorsze, gdy spojrzy się na ostatnie trzy mecze Lwów (188,3 jardów na mecz). To dobrze przygotowuje Montgomery do znakomitego występu od czasu powrotu z kontuzjowanej rezerwy.

Dandrey Swift Całkowita ilość jardów odbiorczych: ponad 33,5 (-120). Swift był bestią na ziemi przez ostatnie dwa tygodnie, mierząc średnio 133 jardy. Może to częściowo dlatego, że jego produkcja gier przewijanych nieco się załamała. Spodziewam się jednak, że powróci do tej roli w czwartek i uda się na arenę odbioru rekwizytu, który stracił już sześć razy w tym sezonie. W zeszłym tygodniu ta obrona niedźwiedzia była dozwolona Defonta Freeman Jeśli chodzi o zdobycie wszystkich sześciu celów z odległości 31 jardów, Swift jest najbardziej zabójczym łowcą w tym momencie swojej kariery.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top