Prezes KHNP spotkał się z wybitnymi postaciami Czech i Polski podczas wizyty w 2 krajachPrezes Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) Hwang Joo-ho odwiedził Czechy i Polskę 19 i 20 września, miesiąc po objęciu urzędu.

Prezydent Hwang spotkał się z Ministrem Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej Józefem Sigelą oraz Bohdanem Zronkiem, Dyrektorem Wydziału Energii Jądrowej CEZ w Czechach oraz Mateuszem Bergerem, Komisarzem ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Polski, oraz Anną Łukaszweską -Trzekia, vicekia. Minister Środowiska RP w Polsce 20 września. Na spotkaniach Hwang wyjaśnił bezpieczeństwo i ekonomię koreańskich elektrowni jądrowych oraz możliwości Korei w zakresie budowy elektrowni jądrowych. W Czechach i Polsce.

Ponadto Hwang wyjaśnił wznowienie budowy bloków Shin Hanul 3 i 4 w Korei oraz uruchomienie Pan-rządowej Grupy Rozwoju Eksportu Elektrowni Jądrowych, wyrażając silne pragnienie rządu koreańskiego, aby rozbudować krajowe elektrownie jądrowe i wspierać koreańskie firmy. Eksport elektrowni jądrowej. Omówił również strategie korzystne dla wszystkich, takie jak wspólne wejście do krajów trzecich, rozwój innowacyjnych małych reaktorów modułowych (SMR), wspólne badania i rozwój oraz szkolenie siły roboczej w czeskim i jądrowym przemyśle w celu wygrania i wdrożenia projektów elektrowni jądrowych. Polskie władze.

Koreański minister handlu, przemysłu i energii Lee Sang-yang i Hwang zostali pochwaleni przez urzędników za okazanie zwiększonego zainteresowania projektami elektrowni jądrowych w ciągu miesiąca od objęcia urzędu. Projekty roślinne w Czechach i Polsce oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

READ  Francja oferuje Polsce energetykę jądrową: nowa energetyka jądrowa

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top