Powstania na Twitterze za e-mailem testowym HBO Max Intern winy przypadkowo wysłany do subskrybentów

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Twitter Rally za HBO Max Intern Blame Testowy e-mail przypadkowo wysłany do subskrybentów

obrazek: Presley Anna (Obrazy Getty)

HBO Max potwierdził, że jeden z jego stażystów stał za dziwnym e-mailem omyłkowo wysłanym do subskrybentów w czwartek wieczorem, co doprowadziło do wybuchu wsparcia na Twitterze, gdy użytkownicy wyszli, aby podzielić się swoimi przerażającymi historiami o błędach w miejscu pracy w solidarności.

E-mail stał się wirusowy po tym, jak zdezorientowani subskrybenci po raz pierwszy zauważyli go w swojej skrzynce odbiorczej tuż przed 21:00 czasu wschodniego i zaczęli udostępniać strzały Online. Wiersz tematu brzmi „Test integracji e-mail nr 1”, a wiadomość zawierała tylko jeden wiersz tekstu: „Ten formularz jest używany tylko w testach integracji”.

Dziwna tajemnica związana z tą wielką przemysłową nazwą sprawiła, że ​​poczta e-mail dojrzała do internetowej sławy. Memy szybko się rozprzestrzeniają. Dowcipy o tym, że „Testy integracyjne” są nową serią od HBO Max, rozeszły się po całym świecie. Przeważnie jednak ludzie byli po prostu ciekawi, co się stało, co firma wyjaśniła w tweecie około godzinę później:

HBO Max potwierdził: „Dziś wieczorem przez pomyłkę wysłaliśmy pusty testowy e-mail do części naszej listy mailingowej HBO Max”. Jego konto na Twitterze HBOMaxHelp. “Przepraszamy za niedogodności i podczas gdy dowcipy się nawarstwiają, tak, to był stażysta. Niezupełnie. I pomagamy im przez to przejść.”

Obwinianie stażysty sprawiło, że mem stał się bardziej sympatyczny. Temat zaczął zyskiwać popularność na Twitterze, gdy tysiące użytkowników wyraziło współczucie i podzieliło się swoją żenującą karierą w usługach. Dołączone przykłady Przypadkowe wyłączenie Każde urządzenie podczas eksperymentu laserowego MIT, Włącz Spotify offline Na całym świecie i kto może zapomnieć o tym czasie, wszyscy na Hawajach zostali powiadomieni o tym Nadlatujący pocisk balistyczny Który okazał się fałszywym alarmem? Nawet Monica Lewinsky, która stała się powszechnie znana po stażu podczas kadencji Billa Clintona w Owalnym Gabinecie, zabrała się w piątek na Twittera, aby zaprezentować słowa zachęty:

„Drogi stażyście, czuje się coraz lepiej.”

Niektórzy użytkownicy posunęli się tak daleko, że twierdzili, że stażysta zrobił HBO Max, tworząc wiele pozytywnego szumu w mediach społecznościowych, którego nie byłoby, gdyby nie ich wina. I mam na myśli, że mają swój punkt widzenia; To skuteczny sposób na odwrócenie uwagi Problemy techniczne Niektórzy użytkownicy HBO Max zgłosili się w ostatnich tygodniach.

Sentyment na Twitterze był jasny: Hej, wszyscy tam byliśmy. Skontaktowaliśmy się z HBO Max, aby dowiedzieć się więcej o losie tego stażysty (w końcu będzie to wielki hit PR dla ukochanej internetowej premiery w tym tygodniu!) i zaktualizujemy ten blog, gdy otrzymamy odpowiedź.

READ  Fani w Chinach byli oburzeni po ocenzurowaniu Lady Gagi

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top