Nominacje w 4. tygodniu — Sieć Big Brother

Spoilery Wielki Brat Zostali wysłani do Blocka w 4 tygodniu BB24, ponieważ Resztki, przynajmniej na razie, prowadzą grę i mogą kontrolować tę rundę od początku do końca dzięki właściwym ruchom i ciągłej pewności siebie.

Zerwanie Monty’ego Klucz HOH zeszłej nocy i resztki spędził noc Zakrywają swoje bazy i sprawdzają między sobą, co mówili innym odwiedzającym, którzy zostali w ciemności po czwartkowej eksmisji na ślepo.

Joseph dokłada wszelkich starań, aby przekonać Daniela, że ​​obecność Nicole w budynku pozwoli im w końcu wydostać z domu zirytowanego Taylora i wygląda na to, że Daniel bierze przynętę. Dobry smutek. Ale czekaj, Monty mówi, że potrzebują zaufania Taylor, a sprowadzenie jej z powrotem do budynku może nie być najlepszym posunięciem. Po popołudniu wypełnionym rozmowami z innymi HG, Monty omówił z Taylorem możliwość jej powrotu na blok. Czy chciałbyś zagrać pionkiem przeciwko Nicole?

Wielki Brat 24 Tygodnie 4 Nominacje:

  • Nominacja Monty’ego: Alyssa i Indy

Cóż, plan jest jasny. Taylor nie spotyka się jeszcze z Nicole. Taki jest jednak cel, ponieważ Monty planuje przeklasyfikować ich do strefy zagrożenia w poniedziałek *jeśli* wszystko pójdzie dobrze. Oczywiście, jeśli Taylor i Nicole zostaną wybrane do gry w Vito i wygrają, ten plan zostanie odrzucony, a Alyssa lub Indy wyjdą za drzwi. Cale naciska, żeby to była Alyssa, ponieważ naprawdę chce, by ten fałszywy nonsens się skończył.

Co myślisz o tych strzałach? Czy były to właściwe wybory HOH, czy była to stracona szansa? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Nie przegap nikogo innego Duży brat spojler! Pobierz plik Aplikacja Big BrotherDołącz do nas Facebook A Świergoti dostać Aktualizacje e-mail Dłużej przez całe lato.

Dołącz do dyskusjiZasady komentowania: Prowadź rozmowę w sposób cywilny i na temat. Jeśli Twój komentarz nie zostanie dodany do rozmowy, zostanie usunięty. Omów inteligentnie. Obrażanie autora, sieci Big Brother lub innych komentatorów spowoduje usunięcie komentarza i potencjalną zablokowanie. Wszelkie komentarze zawierające zgłoszone linki lub słowa będą moderowane przed zatwierdzeniem. Wszystko, co uznamy za spam, nie zostanie zatwierdzone. Komentarze pozostawione WIELKIMI LITERAMI zostaną usunięte niezależnie od treści.

READ  Wypadek związany z gotowaniem Zendayi wylądował w szpitalu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top