Podróżuj w kosmos w największej na świecie wirtualnej rzeczywistości w Montrealu

W ciągu ostatnich 20 lat na Międzynarodową Stację Kosmiczną przybyło mniej niż 250 osób, ale tego lata możesz odwiedzić Międzynarodową Stację Kosmiczną.

nieco.

INFINITE to nowa, multisensoryczna wystawa rzeczywistości wirtualnej, która zabiera gości w podróż na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Swobodnie eksploruj reprodukcję Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w naturalnej wielkości w wirtualnej rzeczywistości, tak jakbyś tam był. Wykorzystując wiele różnych mediów (VR, rozszerzona rzeczywistość i projekcje), wystawa oferuje „wyjątkowy realizm w 60-minutowym doświadczeniu”, mówi. Centrum PHI.

W opisie wydarzenia czytamy: „Rozważaj multisensoryczne i multimedialne instalacje artystyczne, odkrywaj ukryte wymiary i zastanów się nad wspaniałością wszechświata”. „Zejdź z ziemi i podziwiaj szczyt, aby uzyskać nową perspektywę na planecie, którą nazywamy domem”.

PHI mówi, że goście mogą podzielić się męką emocjonalnej i inspirującej podróży astronauty przez światy wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

THE INFINITE, inspirowany misjami NASA, jest dostępny do 7 listopada 2021 roku. Bilety kosztują od 12 do 50 USD, w zależności od wieku.

Podczas gdy doświadczenie jest oferowane przez Centrum PHI, wystawa odbywa się w budynku Arsenalu Sztuki Współczesnej w Griffintown.

„Podczas swojej podróży będziesz cenionym członkiem międzynarodowej załogi astronautów, biorąc udział w epickiej, emocjonalnej i inspirującej przygodzie”, mówi PHI Center. „Ponura czarna przestrzeń, uczucie nieważkości, a nawet uczucie zawrotów głowy będą sednem tego rozdziału”.

Czas zostać astronautą i tego lata udać się na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

nieskończony

Kiedy: Od teraz do 7 listopada
czasy: 10:00 do 20:00, od piątku do niedzieli; 10.00-19.00, od wtorku do czwartku
Tytuł: Arsenal Contemporary Art Montreal – 2020, William Street
Cena £: 10–40 USD (od wtorku do czwartku), 12–50 USD (od piątku do niedzieli)

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top