Eric Clapton odmawia gry na stadionach wymagających dowodu szczepienia

muzyk lub instrumentalista Eric Clapton Mówi, że nie zagra nigdzie, co wymaga od uczestników przedstawienia dowodu دليل szczepionka W swoich ostatnich wysiłkach przeciwstawienia się COVID-19 Środki ostrożności dotyczące zdrowia.

76-letni Clapton mówi, że nie wystąpi „w żadnym miejscu, w którym jest uprzywilejowana publiczność”, zgodnie z oświadczeniem, które opublikował na Telegramie.

„O ile nie istnieje przepis zezwalający wszystkim osobom na uczestnictwo, zastrzegam sobie prawo do odwołania pokazu” – powiedział.

Czytaj więcej:

Chiny ogłaszają pierwszą śmierć człowieka z powodu rzadkiego wirusa małpy B

Clapton odpowiedział wprost brytyjskiemu premierowi Borisowi Johnsonowi, który w tym tygodniu ogłosił, że do końca września w klubach muzycznych w całym kraju wymagane będą paszporty na szczepionki.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Clapton ogłosił swoje oświadczenie przez Robin Monotti, włoskiego architekta i teoretyka spiskowego COVID-19, który w przeszłości podzielił się uwagami Claptona.

Oświadczenie zawierało również link do: Wstań i dostarcz, piosenka zapobiegająca blokowaniu się, napisana przez Claptona i wykonana z Van Morrisonem pod koniec zeszłego roku. Piosenka zawiera takie słowa jak: „Chcesz być wolnym człowiekiem, czy chcesz być niewolnikiem?” i „Czy to jest suwerenne państwo, czy tylko państwo policyjne?”

Czytaj więcej:

Eric Clapton i Van Morrison pod ostrzałem za piosenkę „Stand and Deliver” zapobiegającą blokadzie

różnorodny i Los Angeles Times Piosenka jest uważana za jedną z najgorszych piosenek 2020 roku.

Clapton wydał kilka piosenek przeciwko szczepionkom i blokadom od początku pandemii, a cały dochód z jego sprzedaży trafił do walczących muzyków.

Muzyk powiedział, że miał „poważne” negatywne doświadczenia po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca i obawiał się, że powstrzyma go to od grania na gitarze.

Czytaj więcej:

Badanie wykazało, że dwie AstraZeneca zapewniają „wysoką” ochronę osobom w wieku powyżej 65 lat 65

Clapton ma zagrać w Wielkiej Brytanii dopiero w maju przyszłego roku. We wrześniu ma zaplanowane osiem spotkań w USA, z przystankami w Teksasie, Georgii, Florydzie, Luizjanie i Tennessee.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Przedstawiciel Clapton nie odpowiedział od razu na prośby kilku punktów sprzedaży o komentarz.

Pliki z Reuters

© 2021 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

READ  Rodzina Michaela Jacksona twierdzi, że Martin Bashir zdradził MG w filmie dokumentalnym

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top