Plotki Blue Jays: Ray, Matz, Gusman, Duran, Biggio

Blue Jays zamknęli w tym tygodniu jednego głównego członka rotacji długodystansowych, podpisując Jose Perios chcą przedłużyć siedmioletni kontrakt o wartości 131 milionów dolarów, ale nadal mają nadzieję na zatrzymanie pary głównych leworęcznych, którzy są teraz wolnymi agentami. Obaj zwycięzcy MLS Cy Young Rubinowy Ray kolega z południa Stephen Matz są „priorytetami” dla Toronto, Robert Murray pisze w FanSided.

Rozszerzenie Pireusu nie powinno być postrzegane jako środek odstraszający w ich staraniach o podpisanie kolejnego melonika – daleko od tego. Berrios ma zarobić w przyszłym roku 10 milionów dolarów w pierwszym sezonie tej umowy – nieco mniej niż prawdopodobnie zarobiłby w procesie oceniania. I podczas gdy Berrios dodaje kolejną godną uwagi pensję do swojej długoterminowej księgi, Southpaw hyun jin ryu Jego pensja w wysokości 20 milionów dolarów zniknie z ksiąg po sezonie 2023. Randall Grechuk Również poza księgami po 2023 roku, więc sezon 2023 jest tak naprawdę jedynym, w którym połączenie przedłużenia w Pireusie i wieloletniej umowy na inne ramię (takie jak Ray) znacząco wpłynie na płace.

Niezależnie od tego, czy jest to Ray, Matz, czy inny cel wolnego agenta, dodanie kolejnej rotacji dobrze pasowałoby do długoterminowej listy płac, ponieważ Springer i Berrios są teraz jedynymi graczami, którzy gwarantowali cokolwiek w 2024 roku i później. Dotyczy to Kevin Gussman Kim jest Jon Morosi z MLB.com? Raporty Być kolejnym celem dla Jayów. Jays był powiązany z Gausmanem zarówno w sezonie 2019-20, jak i 2020-21, więc nie jest niespodzianką, że ponownie zobaczą go w miksie – chociaż słuszna cena jest teraz znacznie wyższa niż w którymkolwiek z ostatnich dwóch sezonów. Morosi dodaje, że Jeez również rozmawiał o nich z Marlinsem Zacznij nakładać.

Gracz prawdopodobnie nie zmieni rąk, nawet jeśli Jays pójdzie drogą handlową, aby dodać spin, jest graczem/graczem defensywnym Kavan Biggio. Chociaż 26-latek osiągnął .224/.322/.356 tylko w sezonie 2021, który został zmniejszony o połowę z powodu kontuzji szyi i pleców, GM Ross Atkins wyraził zaufanie do zdolności Biggio do odbicia się podczas spotkań GM (Link przez Gregora Chisholma z The Toronto Star). Atkins wielokrotnie wypowiadał się o Biggio jako opcji w drugiej lub trzeciej bazie – co zależy od reszty ich transakcji poza sezonem – i jak zauważa Chisholm, wydaje się mało prawdopodobne, aby Toronto zamieniło się z kimś, kto był postrzegany jako długoterminowy kluczowy element przed sezonem 2021 z jego wartością na najniższym poziomie.

READ  7 października: raport informacyjny National Hockey League

Jays ma szeroki wachlarz możliwości dzięki młodemu, kontrolowanemu kosztowo rdzeniu, stosunkowo dobremu oglądowi płac i niewielkiej ilości dostępnych środków finansowych. Ray powiedział po wygranej Cy Younga w tym tygodniu, że jego obóz „codziennie” rozmawia z recepcją w Toronto, ale także „testuje rynek wolnych agentów” (Link przez Shi David z Sportsnet).

Biorąc pod uwagę przyspieszony charakter początkowego rynku merchandisingowego do tej pory, możliwe jest, że starania Jaysa dotyczące Raya i Matza zostaną rozwiązane w taki czy inny sposób, zanim zacznie się sortować potrzeby regionu. Jednak niezależnie od kolejności, w jakiej są rozgrywane, wydaje się prawdopodobne, że odejdą z sezonu z co najmniej kolejnym startem i dodatkiem na boisku – czy to za pośrednictwem bezpłatnej agencji, czy handlu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top