250 USD zniżki na Chromebooka HP X360 14c 11. generacji

Jak powiedziałem wcześniej, może to nie Czarny piątek, ale to nie powstrzymuje sprzedawców przed rozdawaniem jednych z najlepszych ofert na Chromebooki, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Wróciłem dziś po południu z szaloną ofertą dotyczącą najnowszej iteracji popularnego Chromebooka x360 14c firmy HP, który stał się bestsellerem, odkąd pojawił się w swojej oryginalnej formie. z powrotem w 2018 roku. Od tego czasu firma HP dokonała drobnych ulepszeń w 14-calowym 2-w-1, czyniąc go jednym z najlepszych Chromebooków premium w segmencie cenowym ze średniej półki.

Recenzja Chromebooka HP x360 14c 2020

W tegorocznym modelu zastosowano potężny procesor Intel Core i3 11. generacji z 8 GB pamięci RAM i 128 GB SSD. Jest to świetne rozwiązanie dla Chromebooków, ponieważ zapewnia więcej niż wystarczającą moc dla większości użytkowników, a jednocześnie utrzymuje cenę poniżej 600 USD. Podobnie jak w przypadku wielu nowszych Chromebooków, HP jest kompatybilny z każdym piórem USI, a ten model jest wyposażony w bardzo potrzebny czytnik linii papilarnych, który sprawia, że ​​logowanie do urządzenia jest dziecinnie proste. Naszą jedyną skargą, jaką mieliśmy w przypadku HP x360 14, był fakt, że HP wydawał się być ograniczony za pomocą panelu o jasności 250 nitów. Nie znaczy, że ekran jest zły, ale flagowe urządzenie konsumenckie powinno mieć jasny panel i to wszystko, co o nim powiem.

Jeśli podobał Ci się komputer HP Chromebook x360 14c Robby z 2020 r., który został przedstawiony w powyższym filmie, powinieneś pokochać najnowszy. Procesor Intel 11. generacji krążył wokół zeszłorocznego modelu Comet Lake, a aktualizacja do 128 GB pamięci NVMe jest mile widzianym dodatkiem do każdego urządzenia. Podobnie jak jego poprzednicy, najnowszy Chromebook HP x360 14c często sprzedaje się znacznie poniżej ceny detalicznej wynoszącej 699 USD. Zwykle ta zniżka wynosi od 170 do 200 USD, ale dziś możesz uzyskać aż 250 USD zniżki na sugerowaną cenę detaliczną. To sprowadza cenę do absurdalnych 449 dolarów. Chociaż zwykle skłaniamy się ku Acer Chromebook Spin 713, który sprzedaje się w tej samej cenie 699 USD, ta zniżka HP sprawia, że ​​trudno go nie polecać. Poważnie, jest to wiele Chromebooków za bardzo małe pieniądze i będą otrzymywać aktualizacje do czerwca 2029 r., co oznacza, że ​​dostaniesz swoje pieniądze.

READ  Port Lightning iPhone'a nigdzie się nie wybiera, bez względu na to, co mówi UE

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top