CommAlert z Edmonton otrzymał dwuletnią nagrodę za powierzchnię biurową

Edmonton –

Przy Jasper Avenue dostępna jest część najwyższej klasy powierzchni biurowej, która przez najbliższe dwa lata będzie można ją wynająć za darmo.

Właściciel lokalnej firmy zapewni nawet bezpłatny internet, meble i drukarkę, również przez dwa lata, małej firmie, która wygra jego konkurencję.

„Nie ma żadnych zobowiązań. Nie bój się, nie ma ukrytego planu, to po prostu przekręć klucz. Dostajesz klucz, skopujesz tyłek i pokonasz świat” – powiedział Tim Carwell w rozmowie z CTV News Edmonton.

Carwell nie potrzebuje już swojego biura.

Kiedy wybuchła pandemia, wysłał pracowników CommAlert do pracy i nie planuje ich sprowadzać.

„Rzuciłem wyzwanie zespołowi, aby zapytać: „Co chcesz zrobić z tym biurkiem? Pomyśleliśmy, dlaczego nie stworzyć nowych możliwości dla małych firm i dać im krok” – wyjaśnił.

Najem nie wygasa do stycznia 2024 r. Zwycięzca konkursu będzie odpowiedzialny za pozostałe koszty oraz za przedłużenie umowy najmu z wynajmującym, jeśli sobie tego życzy.

Proces składania wniosków rozpoczął się we wtorek i Oficjalne zasady są publikowane online.

Pierwszych pięć zgłoszeń zostanie zaproszonych na „prezentację na żywo” swojego biznesplanu, a zwycięzcę wyłoni panel lokalnych liderów.

Carwell powiedział, że chce dać dynamiczną firmę, która ceni różnorodność.

„Nie możemy się doczekać, aby zrozumieć, w jaki sposób zmienią świat. W Edmonton jest 61 000 ludzi z Pierwszego Narodu, a ja jestem jedną z nich, która prawdopodobnie nie ma takiego dostępu, jak inne firmy”, powiedział.

Jeden z sędziów jest byłym kandydatem na burmistrza i uważa, że ​​przestrzeń to świetne miejsce do współpracy.

„To naprawdę przyczynia się do umiejętności budowania relacji. Budowanie zaufania i wiedzy członków zespołu w bardzo głęboki sposób” – powiedział Watson.

Zwycięzca zostanie przeniesiony 1 stycznia, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 grudnia.

READ  Bezpłatna aktualizacja agencji Kyle'a Lowry'ego: Pelikany odblokowują miejsce, by ścigać gwiazdę; Lakers, the Heat są również zainteresowani, według raportu

Pliki z CTV News Edmonton Touria Izri

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top