Plotka: Oczekuje się, że kolorowe gry Game Boy i Game Boy będą nadal dostępne online

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Nintendo podniosło pokrywkę na Nowa warstwa retro ofert przełączania online w tym tygodniu. Nowy „dodatkowy pakiet” będzie składał się z „kolekcji” tytułów na Nintendo 64 i Sega Mega Drive (Genesis).

A co z tymi? Krążą plotki o przenośnych systemach Aby obsługiwać Nintendo przez Internet? Chociaż nic nie wskazywało na to, redaktor wiadomości Eurogamer, Tom Phillips, podzielił się nieco Aktualizacja na Twitterze – Proponowane tytuły Game Boy i Game Boy Color są wciąż w drodze.

„N64 i Mega Drive były dwiema platformami NSO, o których słyszałem wraz z Game Boy/Color. Wyobrażam sobie, że N64/Mega Drive jest wprowadzany jako pierwszy, ponieważ zachęca ludzi do aktualizacji”.

Phillips przyznaje w kolejnym liście, że nie jest pewien, czy te konkretne systemy będą częścią „wyższej kategorii cenowej”, ale Znany Insider „NateDrake” Wydaje się, że myśli, że gry Game Boy i Game Boy Color będą częścią „obecnego” członkostwa.

„Spodziewam się, że Game Boy i Game Boy Color będą częścią obecnej usługi Nintendo Switch Online i są [Nintendo] Nie chcesz ich pomylić.”

Wcześniej w tym miesiącu Podcast „Nate Nienawiść”Ten sam informator powiedział, że gry na Nintendo 64 pojawią się na Switch Online wraz z Kategoria subskrypcji „Najwyższa cena”Nintendo potwierdziło te informacje na początku tego tygodnia podczas swojego pokazu na żywo.

Eurogamer również wcześniej wspierał nasze komentarze i uwagi NateDrakea Gry Game Boy i Game Boy Color pojawią się na Switch Online.

Chcesz zagrać w te biblioteki Game Boy na swoim Switchu? Powiedz nam w komentarzach.

READ  Wyciek notatek potwierdza, że ​​OnePlus stanie się submarką Oppo

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top