Valentina Shevchenko odpowiada Chabibowi Nurmagomedovowi i broni dziewczyn z kart pierścieniowych

Mistrz wagi muszej UFC Walentyna Szewczenko Zrobiła wszystko, aby wchodzić w interakcje z dziewczynami pracującymi w odcinku UFC 266. Chciała, żeby wiedzieli, że są mile widziani.

Szewczenko, która wygrała swoją szóstą obronę tytułu dominujące zwycięstwo Na Lauren Murphy We wspólnych nagłówkach zwykle unikasz kontrowersji, gdy mówisz o walce. Ale po usłyszeniu karty pierścieniowej dziewczyny nazwały byłego mistrza UFC w wadze lekkiej „bezużyteczną” Chabib NurmagomedovPoczuła się zmuszona odpowiedzieć.

Szewczenko powiedział później dziennikarzom: „Piękne kobiety są ozdobą na każdą okazję i chcę, żeby ludzie o tym wiedzieli i nikt nie ma prawa mówić, że są bezużyteczne, bo są tam, gdzie powinny”. Walcz z konferencją prasową o wydarzenie pay-per-view w sobotę w T-Mobile Arena w Las Vegas. „Na początku byli tutaj, a ty przyjdziesz na każde wydarzenie i zobaczysz piękną kobietę, a ty, jako mężczyzna, jak wszyscy, cieszysz się tym, prawda? To piękne, prawda? dekoracja.”

„Dlatego takie jest moje przesłanie: piękna kobieta jest ozdobą każdego wydarzenia”.

Nurmagomedov wyjaśniał, dlaczego nie zatrudnił dziewczyn z kart pierścieniowych, aby go promować, na Mistrzostwa Walki Orłów, kiedy był Wygłosił swoje kontrowersyjne oświadczenia.

“Jaka jest ich praca? Mam pytanie”, powiedział. “Możesz pokazać na ekranie, że to druga runda. …zdaję sobie sprawę, że to już historia [with ring card girls]. Historia zna wiele błędów. Czytamy historię, aby w przyszłości uniknąć błędów z przeszłości.

„Jeśli spojrzymy na historię, jest ona bezużyteczna. To moja osobista opinia. [UFC President] Dana Biały Może to lubi. Równie dobrze mógłbyś. Ale nie nazywam się Dana. Nazywam się Chabib.

Nurmagomedov, pobożny muzułmanin, który często krytykuje sztukę, którą uważa za obraźliwą dla jego religii i wartości, wyjaśnił później, że jego nienawiść do dziewcząt była związana z jego ojcem, który zmarł w 2020 roku na COVID-19.

READ  Felix Auger-Aliassime zdenerwował Britney w Cincinnati R3 | ATP .okrągły

„Czuję się nieswojo z moim ojcem” – powiedział. Nie jestem temu przeciwny. Jeśli chcesz, możesz to zrobić. Ale nie zmuszaj mnie do tego. Odłóż to na bok. Są miejsca do tego przeznaczone. Myślę, że nie powinniśmy tego wszystkiego mieszać. To jest moje zdanie.”

Słowa Nurmagomedova z pewnością wywołały reakcję, ale nie miały wpływu na praktyki UFC. Na UFC 266, ring tag girls nosiły transparenty, które nosiły od początku promocji walki. Tymczasem Szewczenko podjęła pracę w oktagonie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top